امیدوارم نوار پیروزی های مان قطع نشود

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت که با یارگیری خوبی که در ابتدای فصل صورت گرفته همه توقع صدرنشینی از این تیم را دارند.

به گزارش افکارنیوز ، محمد نصرتی در خصوص وضعیت تراکتورسازی پیش از دیدار فردا با راه آهن سورینت در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و را ه آهن هم در این یکی دو هفته گذشته عملکرد قابل قبولی داشته است. آنها از ابراهیم زاده حمایت کردند و نتیجه اش را هم گرفتند. می دانیم روز سختی مقابل راه آهن داریم اما می خواهیم روند روبه رشدمان را ادامه دهیم.

وی ضمن اشاره به این مسئله که امیدوارم نوار پیروزی های تراکتور قطع نشود عنوان کرد: هواداران تراکتور حرف حق می زنند، تیم آنها بعد از ۲ سال نایب قهرمانی در لیگ باید قهرمان شود ما هم تمام تلاشمان را می کنیم تا به این هدف دست پیدا کنیم. با یارگیری که ابتدای فصل انجام شد و همچنین وجود کادرفنی و هیئت مدیره کاربلد این امید را داریم آخر فصل به قهرمانی لیگ برسیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره انتقاداتی که این روزها در این شهر از مجید جلالی می شود، گفت: مجید جلالی و دیگر اعضای کادرفنی تلاش بی وقفه ای برای موفقیت تراکتورسازی انجام می دهند و باز هم تاکید می کنم با یارگیری خوبی که در ابتدای فصل انجام شد همه توقع دارند از همان هفته های ابتدایی تراکتور صدر جدول باشد.

نصرتی در خصوص عملکرد خط دفاعی تراکتورسازی در ۱۱ هفته گذشته لیگ برتر تصریح کرد: خوشبختانه سازماندهی دفاعی خوبی داریم. در کنار اینها عملکرد خوب دروازه بان مان هم باعث شده تا جزء سه خط دفاع برتر لیگ باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نوسان تراکتورسازی در نتیجه گیری از بین خواهد رفت خاطرنشان کرد: امیدوارم این اتفاق بیفتد و ما دیگر نوسان نداشته باشیم. برای اینکه در کورس باقی بمانیم باید بیشترین امتیاز را بگیریم و از طرفی برای ما مهم است که هواداران تراکتورسازی خوشحال باشند. خوشبختانه مشکلات مالی هم با تلاش های مدیرعامل باشگاه برطرف شده و بازیکنان توانستند قسمتی از پول های خود را دریافت کنند.

نصرتی در مورد حرف های مجید جلالی که گفته مافیا نمی خواهد تراکتور نتیجه بگیرد گفت: من از حرف های آقای مجید در مورد مافیا اطلاعی ندارم و فکر می کنم خودش بهتر می تواند به صورت شفاف صحبت کند.

وی در ادامه گفت و گو با تسنیم در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنی در لیست جدید تیم ملی حضور داشته باشی یا خیر، تاکید کرد: قطعا نه تنها من همه تلاش می کنند تا به تیم ملی برسند اما هدف خودم این است که یکی از مسافران برزیل باشم و انشاءالله به آن دست پیدا کنم.

مدافع تیم ملی در واکنش به عدم حمایت هایی که از کی روش و تیم ملی می شود، گفت: واقعا جای تاسف دارد، تیمی که نماینده آسیا و ۷۰ میلیون ایرانی در جام جهانی است را به امان خدا رها کرده ایم. این در شأن فوتبال ایران نیست. باید بهترین امکانات و برنامه ریزی در اختیار تیم ملی باشد تا ما هم بهترین نتایج را کسب کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات