دردل محرمانه بوناچیچ با کرانچار

سرمربی کروات ذوب آهن با ناراحتی می گوید: «این تیم به هیچ جا نمی رسد و اشتباه کردم به ذوب آهن آمدم. منتظرم بگویند دوست نداریم همکاریمان را ادامه دهیم تا از ذوب آهن جدا شوم. » لوکا همچنین به کرانچار گفته پولم را بدهند همین فردا از ذوب آهن جدا می شوم چون کار کردن با آذری سخت است و می دانم او علاقه ای به کار کردن با من ندارد و دوست صمیمی ابراهیم زاده است.

گروه ورزشی - لوکا بوناچیچ سرمربی ذوب آهن شرایط چندان مساعدی در اصفهان ندارد. طی چند روز اخیر و پس از آنکه آذری به مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن منصوب شد، حرف و حدیث هایی در خصوص اینکه او به لوکا بوناچیچ سرمربی این تیم اعتقاد ندارد، مطرح شد.

به گزارش افکارنیوز ؛ این در حالیست که آذری در مصاحبه های هفته اخیر به ویژه بعد از ناکامی تیمش در دربی اصفهان به حمایت از بوناچیچ تاکید کرده و حتی به وی برای انجام اصلاحات در ترکیب ذوب اختیار تام داده اما ظاهرا در پشت پرده تحرکات علیه بوناچیچ ادامه دارد تا جایی که فضا را برای وی تنگ کرده و وی عطای کار در ذوب آهن را به لقایش بخشیده و قصد ترک نیمکت این تیم را دارد.

به ویژه اینکه برخی از بازیکنان این تیم نیز رابطه خوبی با لوکا ندارند. کار به جایی رسیده که بوناچیچ پیش از بازی با سپاهان در ملاقات با زلاتکو کرانچار همتای هموطنش در سپاهان از شرایط بد ذوب آهن گلایه کرده و تاکید نموده که قصد ترک اصفهان را دارد. گویا پیش از شروع دربی اصفهان زمانی که کرانچار از شرایط ذوب آهن و لوکا سوال می کند، سرمربی کروات ذوب آهن با ناراحتی می گوید: «این تیم به هیچ جا نمی رسد و اشتباه کردم به ذوب آهن آمدم.

منتظرم بگویند دوست نداریم همکاریمان را ادامه دهیم تا از ذوب آهن جدا شوم. » لوکا همچنین به کرانچار گفته پولم را بدهند همین فردا از ذوب آهن جدا می شوم چون کار کردن با آذری سخت است و می دانم او علاقه ای به کار کردن با من ندارد و دوست صمیمی ابراهیم زاده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات