هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «هنوز نه چون پولی نگرفته ام که جریمه را بپردازم. هر وقت پول بگیریم جریمه مان را هم می دهیم. »

به گزارش افکارنیوز ، قاسم دهنوی درباره شرایط پرسپولیس، نیمکت نشینی اش، بازی با صبای قم و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

* شرایط پرسپولیس چطور است؟

- خوشبختانه اوضاع خوبی داریم. بازیکنان باانگیزه تمرین می کنند و منتظر بازی با صبای قم هستیم تا با انجام یک بازی خوب و قابل قبول به روند صعودی مان ادامه دهیم.

* نیمکت نشینی ات دلیل خاصی دارد؟

- خیر، فوتبال همین است و بالا و پایین دارد. هر فوتبالیستی از نیمکت نشینی ناراحت می شود اما مهم این است که همه بازیکنان آماده هستند و برای موفقیت تیم یکدل هستند. همه تلاش می کنند و این کادرفنی است که برای هر بازی ۱۱ بازیکن را برای حضور در ترکیب انتخاب می کند.

* قبول داری اینکه در هر بازی تغییراتی در ترکیب تیم اتفاق می افتد، چندان جالب نیست؟

- اتفاقا اینطور نیست و پرسپولیس مدت ها است ترکیب ثابتش را بدست آورده است و فقط در هر بازی با توجه به شرایط آن مسابقه یک یا دو تغییر ایجاد می شود. به نظرم این مساله طبیعی است. تیم ما از این نظر به ثبات خوبی رسیده و از ابتدا معمولا ۹ بازیکن فیکس بوده اند.

* گفتی از نیمکت نشینی ناراحتی. در صورت ادامه این روند مثل سال گذشته در تراکتورسازی اعتراض نمی کنی؟

- ببینید شرایط امسال پرسپولیس با شرایط پارسال تراکتورسازی متفاوت است. دایی و اولیویرا هم زمین تا آسمان با هم فرق دارند. پارسال قاسم دهنوی حقش نبود نیمکت نشین شود اما واقعا خصوصیت دایی این است که آماده ها را به زمین می فرستد. من وقتی بیرون می نشینم می فهمم که نفر جایگزین از من آماده تر بوده است. از طرفی بازی کردن بازیکنان بستگی به اعتماد و نظر دایی دارد. این را هم باید در نظر بگیریم در پرسپولیس همه بازیکنان هدفشان موفقیت تیم است و نباید به دایی خرده گرفت.

* چرا در بازی های گذشته اینقدر کم گل زده اید؟

- درست است که ما کم گل زده ایم اما مهم این است که ۳ امتیاز ها را مال خود کنیم. اینکه تیم کم گل بزند دلیل نمی شود که تیم خوب نبوده است. ضمن اینکه در هر بازی موقعیت هایی بدست می آوریم که این خودش مهم است. اینکه از حداقل موقعیت ها هم استفاده می کنیم و پیروز می شویم خودش مثمرثمر است. از طرفی تیم ما واقعا در بازی های گذشته هجومی کار کرده و هیچ کس نمی تواند بگوید حق تیم ما برد نبوده است.

* بازی با صبای قم را چطور ارزیابی می کنی؟

- بازی سختی داریم اما باید در این مسابقه پیروز شویم. برای اینکه در کورس بمانیم باید این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم. خوشبختانه بچه ها نیز عزم خود را جزم کرده اند تا یک پیروزی بسیار خوب بدست آوریم.

* تقابل مایلی کهن با پرسپولیس جالب است. نه؟

- من به این قضایا فکر نمی کنم و تمرکزم روی تیم است تا انشاءالله یک برد خوب بدست آوریم.

* شنیدی کمیته انضباطی شجاع خلیل زاده را نیز مثل تو ۶۰ میلیون تومان جریمه کرد؟

- به نظر من این جریمه ها درست نیست. پرسپولیس در این ماجرا از حق خودش گذشت زیرا کمیته انضباطی باید نهایتا مرا ۳۰ میلیون تومان جریمه می کرد. پرسپولیس در این ماجرا قناعت کرد ولی به هر حال آقای حسن زاده رییس کمیته انضباطی است و به او احترام می گذاریم.

* جریمه ات را پرداخت کردی؟

- هنوز نه چون پولی نگرفته ام که جریمه را بپردازم. هر وقت پول بگیریم جریمه مان را هم می دهیم.

* مگر می شود پرسپولیس حقوق بازیکنانش را پرداخت نکرده باشد؟

- خداوکیلی من تاکنون هیچ پولی نگرفته ام. گفتن هم ندارد اما می خواهم یک مطلبی را بیان کنم.

* چه مطلبی؟

- اینکه این روزها همه می گویند بازیکنان پول مفت می گیرند و از این حرف ها. فریدون زندی را دیدید چگونه مصدوم شد؟ می خواهم بگویم یک فوتبالیست اگر مصدوم شود چه کسی به دادش می رسد؟ مخصوصا در ایران که با مصدومان اصلا برخورد خوبی نمی شود. به نظر من پولی که فوتبالیست ها می گیرند از شیر مادر حلال تر است. روزی را خدا می دهد و من قاسم دهنوی نمی توانم تعیین کنم روزی ام چقدر است. به نظر من اینکه انتقاد می کنند یک فوتبالیست چرا باید یک میلیارد بگیرد به نظرم اصلا صحیح نیست. برای فوتبالیست ها ۵ میلیارد هم کم است. به نظر من درباره فوتبالیست ها خیلی ها افراطی عمل می کنند.

* معلوم است خیلی دل پری داری؟

- باید هم اینطور باشد. یک فوتبالیست از پایش می گذرد و به عشق مردم فوتبال بازی می کند اما ما که انسانیت به خرج می دهیم، اینطور درباره مان قضاوت می کنند.

* سریال پژمان را دیده ای؟

- به موقع این سوال را مطرح کردید. من این سریال را ندیدم اما فکر می کنم اسم پیشکسوت نباید اینقدر زود از یادها برود. مسئولان باید به فکر باشند تا خدای ناکرده اسطوره کشی صورت نگیرد.

* نتایج تراکتورسازی را دنبال می کنی؟

- بله، به نظرم تراکتورسازی تاکنون نتایج خوبی گرفته است. این تیم بازیکنان خوبی دارد و از کادر بسیار خوبی نیز سود می برد. امیدوارم روند خوبشان را تا پایان فصل ادامه دهند.

* به نظرت جلالی برف تبریز را می بیند؟

- شک نکنید اینطور است. انتقاداتی که از مجید جلالی شده است اصلا درست نیست. من تراکتورسازی را دوست دارم و شک ندارم این تیم با جلالی که مربی بادانشی است نتایج خوبی کسب می کند.

* حرف پایانی؟

- امیدوارم مقابل صبا بهترین بازی خود را انجام دهیم و بتوانیم روند خوبمان را ادامه دهیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات