پخش تصاویر بازی های قدیمی و گل های خاطره انگیز آسیایی استقلال برنامه ویژه مربیان استقلال بود قبل از بازی حساس با اف سی سئول در تهران.

به گزارش افکارنیوز ، کادر فنی استقلال شب قبل از بازی برگشت با اف سی سئول را به ترغیب بازیکنانش برای یک بازی حماسی اختصاص داد. او به کمک یکی از هواداران استقلال که آرشیوی از بازی های قدیمی استقلال را دارد کلیپی از گل های معروف آسیایی استقلال و صعود های بزرگ دو دهه گذشته این تیم را برای بازیکنان به نمایش گذاشت.

صحنه قهرمانی سال ۱۹۹۰ آسیا و استقبال از این تیم در فرودگاه مهرآباد، بازی با نوف باخور، گل معروف نیکبخت واحدی به الاتحاد و جشن یکصد هزار نفری صعود در ورزشگاه آزادی همچنین گل فرهاد مجیدی به العین از جمله این گل ها بودند. گل هایی که هر کدام شان شوری بزرگ را به هواداران آبی هدیه داده بودند.

این برنامه قلعه نویی برای تهییج تیمش بود و جای اینکه خودش چیزی به بچه ها بگوید از تاکتیک غیرت ایرانی استفاده کرد و سعی کرد تا تیمش راحت باشند.

فتح الله زاده مدیر تیم هم در جمع بچه هایش گفت: «حتی اگر یک گل بخوریم، ۴ تا می زنیم و صعود فردا از آن ماست. » جالب اینکه شهردار تهران هم در جمع بازیکنان استقلال نتیجه بازی را همین ۴ بر یک پیش بینی کرد!

در حین صرف شام هم اتفاقی افتاد که آبی ها حسابی ذوق زده شدند. وعده آپارتمان در تهران برای پیروزی یعنی رسیدن آبی ها به فینال آسیا از طرف شهردار تهران برای آنها آورده ای اقلا صد میلیونی دارد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات