داور عراقی دو پنالتی بسیار مشکوک برای آبی پوشان گرفت و کمک کرد تا این تیم با برتری سه بر صفر، باخت چهار بر یک در بازی رفت را برگرداند.

به گزارش افکارنیوز ، با پخش تصاویری از بازی تاریخی استقلال و نوف باخور یا نوبهار ازبکستان در برنامه دوشنبه شب ۹۰، خاطرات فوتبالی بخشی از هواداران این تیم زنده شد.

نکته جالب اما در مورد این بازی، به عملکرد بحث برانگیز داور عراقی مسابقه مربوط می شد؛ جایی که او دو پنالتی بسیار مشکوک برای آبی پوشان گرفت و کمک کرد تا این تیم با برتری سه بر صفر، باخت چهار بر یک در بازی رفت را برگرداند.

عجیب اینکه این داور، هفت روز قبل از بازی استقلال مسابقه پرسپولیس و آلیما را سوت زده بود؛ دیداری که در آن قرمزها توانستند با پنج گل حریف قزاق شان را شکست بدهند و باخت سه بر صفر دور رفت را تلافی کنند.

داور عراقی در آن بازی هم دو پنالتی برای پرسپولیسی ها گرفت که یکی از آنها را کریم باقری خراب کرد و ضربه دیگر توسط دایی به گل تبدیل شد. اینکه چطور یک داور توانست یک هفته در ایران بماند، پذیرایی (! ) شود و دو بازی مهم را برای نمایندگان این کشور در جام باشگاه های آسیا سوت بزند و آن همه پنالتی بگیرد، از آن اتفاقات نادر و عجیب و غریب دنیای فوتبال بود.

هر چه هست اما، ریشه این مساله را باید در مدیریت خاص داریوش مصطفوی جستجو کرد؛ مردی که همیشه به لابی و ارتباطات گسترده اش با کنفدراسیون فوتبال آسیا فخر می فروخته است!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات