سرپرست استقلال گفت: شرایط تیم بسیار مطلوب است و بازیکنان در یک محیط آرام و به دور از حاشیه تمرینات خوبی را در طول هفته برگزار کردند.

به گزارش افکارنیوز ، میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال به فاصله چهار ساعت مانده به بازی این تیم مقابل اف. سی. سئول کره جنوبی اظهار داشت: شرایط تیم بسیار مطلوب است و بازیکنان در یک محیط آرام و به دور از حاشیه تمرینات خوبی را در طول هفته برگزار کردند و به نظرم همدلی و یکدلی در تیم موج می زند. ما در بازی رفت شکست خوردیم و باید در بازی برگشت نیز همین اتفاق را برای تیم اف. سی. سئول رقم بزنیم. به نظر من زدن سه گل دور از دسترس نیست.

ماجدی در مورد حضور دکتر قالیباف، شهردار تهران در اردوی استقلال ادامه داد: آقای قالیباف نشان دادند که به خوبی از شرایط ورزش آگاه هستند از ایشان و آقای کاشانی، مشاورشان تشکر می کنیم که در اردوی تیم حضور یافتند، دکتر قالیباف قول دادند که یک واحد آپارتمان به هریک از اعضای تیم بدهند که این قول باعث شد روحیه بازیکنان افزایش یابد.

سرپرست استقلال در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران می خواهیم امروز فقط به تشویق تیم استقلال بپردازند و از پرتاب اشیا به داخل زمین خودداری کنند. اگر خدا خواست و ما امروز پیروز شدیم میزبان بازی رفت استقلال خواهد بود و هواداران می توانند در صورت رعایت نظم و انضباط از نزدیک دیدار فینال را تماشا کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات