کنترل شدید تماشاگران توسط نیروی انتظامی

به گزارش افکارنیوز ، مأموران نیروی انتظامی برای ورود هواداران به ورزشگاه آزادی تدابیر خاصی چیده اند و آنها را به شدت کنترل می کنند.

در حالی که دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و اف سی سئول کره جنوبی حدود ۵ ساعت دیگر آغاز خواهد شد اما هم اکنون ورزشگاه آزادی در آرامش به سر می برد و هواداران اندکی در ورزشگاه حاضر شده اند. حدود سه هزار و پانصد هوادار در ورزشگاه حاضر شده اند که آنها هم داخل مجموعه آزادی روی چمن ها در بیرون از ورزشگاه آزادی نشسته اند و مشغول به استراحت هستند به علت اینکه هوا آفتابی است هواداران از ورود به ورزشگاه آزادی خودداری می کنند.

*پارکینگ ورزشگاه آزادی هم بسیار خلوت است و هنوز خبری از هواداران نیست.

*مأموران نیروی انتظامی هواداران را به شدت کنترل می کنند و از ورود هرگونه اشیای متفرقه به ورزشگاه خودداری می کنند این تدابیر به علت این وجود دارد که هواداران استقلال در بازی مقابل الهلال و پس از آن دو بار نارنجک به درون زمین پرتاب کردند و باشگاه استقلال با جریمه و با تذکر جدی مسئولان AFC روبرو شد که در صورت تکرار این تیم از بازی خانگی محروم خواهد شد.

*مسئولان سی دی به نام رادیو ورزشگاه تهیه کرده اند که قرار است در ورزشگاه پخش شود در این سی دی گوینده ای وجود دارد که با شعارهایش تماشاگران را سرگرم می کند.

*مأموران راهنمایی و رانندگی به علت ترافیک روان و بدون مشکل در بیرون از ورزشگاه در حال استراحت هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات