هافبک پرسپولیس می گوید بعد از حضور در برنامه ۹۰ قربانی کرده و خون ریخته است تا مشکلی برایش پیش نیاید!

به گزارش افکارنیوز ، درباره شرایط پرسپولیس پیش از بازی مقابل صبای قم در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار کرد: خوشبختانه بعد از پیروزی با ارزشی که برابر فجرسپاسی داشتیم، شرایط خوبی داریم. در این هفته تمرین های منظمی را انجام داده و خودمان را برای یک بازی سخت مقابل صبا آماده کرده ایم.

او درباره آمار ضعیف پرسپولیس در بازی های خارج از خانه گفت: این که تا به حال نتوانسته ایم در بازی های خارج از خانه بردی به دست آوریم، علت خاصی نداشته است. در اکثر این بازی ها خوب کار کردیم. دیدار مقابل ذوب آهن که کاملا یک طرفه به سود ما بود. بازی با سپاهان هم که همه دیدند چه بلایی سرمان آوردند اما مقابل سایپا و نفت چندان خوب نبودیم. امیدوارم از این بازی پیروزی در بازی های خارج از خانه را هم استارت بزنیم.

صادقیان در پاسخ به این سوال که تا اینجای لیگ چقدر از عملکرد خود راضی است، گفت: تا به حال آن چه نشان داده ام ۶۰ درصد از توانایی هایم بوده است. اگر نتوانستم ۱۰۰ درصد باشم، به این خاطر بود که هر بازیکنی تا با شرایط پرسپولیس آشنا شود و خود را با بازیکنان دیگر هماهنگ کند، چند هفته ای طول می کشد. با این حال خوشحالم که از همان ابتدای لیگ توانستم جواب اعتماد دایی را بدهم. نه تنها من که همه بازیکنان متحد شده ایم تا امسال قهرمانی را برای پرسپولیس به ارمغان بیاوریم.

هافبک پرسپولیس درباره پاس گل های خود به سیدصالحی گفت: هر چه در توان دارم، برای پرسپولیس می گذارم. سعی می کنم در خدمت تیم باشم تا این که بخواهم برای خودم موفقیتی به دست بیاورم. پاس گل را هم خیلی بیشتر از گلزنی دوست دارم.

صادقیان درباره دیدار مقابل صبا گفت: آنها تیم خوب و دونده ای هستند که بازیکنان جوان و همچنین باتجربه ای دارند؛ به ویژه رضا عنایتی که با این سن و سال یکی از بهترین بازیکنان لیگ است و خیلی از مواقع به صبا کمک کرده. بازی سختی با این تیم داریم و امیدوارم با به دست آوردن سه امتیاز خود را در بالای جدول نگه داریم.

او درباره این موضوع که بعضی ها می گویند بازیکنانی که به برنامه «۹۰» می روند تا چند هفته دچار افت می شوند، گفت: من هم چنین چیزی را شنیده بودم. دیروز خون ریختم تا اتفاقی برایم نیفتد. هر چند که یکی، دو روزی است شدیدا سرما خورده ام! دیروز هم نتوانستم تمرین کنم. ان شاءالله امروز بهتر می شوم و با حضور در تمرین ها خود را به بازی جمعه مقابل صبا می رسانم.

بازیکن پرسپولیس همچنین درباره احتمال دعوت شدنش به تیم ملی گفت: تلاش خودم را کرده ام و این بستگی به نظر کی روش دارد که مرا دعوت کند یا خیر. امیدوارم این اتفاق بیفتد چرا که دوست دارم از همین اردوهای اول در تیم ملی حضور داشته باشم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات