رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: ضارب سلیمی ۱۰ سال پیش توسط علی مرادی سرمربی تیم ملی جوانان شده بود و آن روز هم به طور اتفاقی برای عیادت از کوروش به بیمارستان رفت و طی این ۱۰ سال از وی خبری نداشتیم.

به گزارش افکارنیوز ، حسین رضازاده در گفت و گو با فارس در خصوص آخرین وضعیت کوروش باقری گفت: کوروش پس از رفع مشکلاتش از شنبه آینده بر سر تمرینات تیم ملی حاضر می شود تا دوباره تمرینات تیم ملی کشورمان در آستانه رقابت های وزنه برداری قهرمانی ۲۰۱۳ جهان که به میزبانی لهستان برگزار می شود، زیر نظر وی پیگیری شود. وی همچنین به همراه اعضای تیم ملی صبح امروز در سفارت لهستان در تهران حاضر شده تا کارهای مربوط به روادید خود برای سفر به این کشور انجام دهند.

وی در مورد آینده تیم ملی ادامه داد: باقری همچنان به کار با تیم ملی ادامه می دهد، چراکه وی در این چند سال زحمات زیادی را برای تیم ملی کشیده است. همانطور که در رکوردگیری تیم ملی هم دیدید، ۲ نوجوان ۱۷ ساله که کوروش آنها را ساخته است، چه رکوردهایی را از خود به ثبت رساندند و حتی امکان دارد در ترکیب تیم ملی اعزامی هم باشند.

رضازاده یادآور شد: در این خصوص صحبت هایی مطرح می شود که به این حرف ها گوش نمی دهیم و ارزشی برای آنها قائل نیستیم و همچنان با این مربی به کار ادامه می دهیم. البته امیدوارم در ابتدا خداوند سلامی کامل را به وی بدهد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در مورد شایعاتی که در خصوص بیماری باقری وجود دارد گفت: پرونده پزشکی باقری موجود است و حتی پزشکان هم تأید کردند که وی از سال ۹۰ برای قلبش پرونده دارد و دیگر جای حرف و حدیثی باقی نمی ماند.

وی همچنین در مورد اینکه گفته می شود اتفاقات مربوط به ضرب و شتم بهداد سلیمی در بیمارستان با هماهنگی مشاور فدراسیون وزنه برداری انجام شده است، گفت: فدراسیون هیچ مشاوری ندارد. ضارب سلیمی هم کسی است که ۱۰ سال پیش توسط علی مرادی سرمربی تیم ملی جوانان شده بود. آن روز هم به طور اتفاقی برای عیادت از کوروش به بیمارستان آمده بود و جالب اینکه طی این ۱۰ سال ما از وی خبری نداشتیم.

رضازاده در مورد وضعیت تیم ملی در آستانه رقابت های قهرمانی جهان گفت: بیشتر ترکیب تیم ملی را جوانان از جمله همین دو نوجوان ۱۷ ساله تشکیل می دهند. با این حال به خداوند توکل کرده و برای موفقیت راهی این رقابت ها می شویم.

وی در پایان گفت: از همه مردم و حتی آنهایی که ما و موفقیت تیم ملی را دوست ندارند می خواهم تا برای سربلندی تیم ملی دعا کنند چراکه اگر مدال بگیریم و موفق شویم به نفع آنها هم خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات