رضا عنایتی؛

شمهاجم تیم فوتبال صبای قم گفت: آرزو می کنم دایی و مایلی کهن کدورت ها و اختلافات را کنار بگذارند چون الگوی همه افراد به شمار می آیند. مهاجم صبای قم عنوان می کند در بازی روز جمعه برابر پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر ششمین گل خود را به سرخپوشان خواهد زد.

به گزارش افکارنیوز ، رضا عنایتی می گوید، امیدوار است مایلی کهن و دایی اختلافات را کنار بگذارند!

*شرایط تیم چطور است؟
بعد از بازی با استقلال صنعتی که حق مان باخت نبود، تمرینات خود را انجام داده ایم و شرایط نسبتا خوبی هم داریم. بازیکنان از نظر روحی و روانی ریکاوری شده اند و آماده هستیم تا ناکامی خود را جبران کنیم.

*صبا در بازی با استقلال صنعتی هم فرصت های خوبی را از دست داد!
مقابل استقلال با این که میهمان بودیم اما توپ و میدان را در اختیار داشتیم و فرصت های گلزنی خوبی هم ایجاد کردیم اما بدشانس بودیم و نتیجه هم نگرفتیم.

*دیدار با پرسپولیس را چطور می بینی؟
پرسپولیس همیشه تیم بزرگی بوده و قابل احترام نیز هست. حضور فرد بزرگی مثل علی دایی روی نیمکت پرسپولیس سبب شده تا این تیم نسبت به فصل های گذشته متفاوت تر و قوی تر شود. ما هم تبم دست و پا بسته ای نخواهیم بود و قصد داریم با استفاده از امتیاز میزبانی حداکثر امتیازات را کسب کنیم.

*تا به حال چند گل به پرسپولیس زده ای؟
با پیراهن تیم های مختلف پنج گل به پرسپولیس زده ام و فکر می کنم عملکردم بد نبوده است.

*این بار هم گلزنی می کنی؟
تمام تلاشم را می کنم تا ششمین گلم را به پرسپولیس بزنم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و برنده از زمین خارج شویم.

*خط دفاعی پرسپولیس نسبت به قبل متفاوت شده است!
پرسپولیس در رقابت های امسال ساختار دفاعی اش بهبود پیدا کرده و تا این هفته هم بهترین خط دفاعی را دارد. با این حال ما هم می خواهیم به هدف مان برسیم و به دنبال خواسته خود هستیم.

*پرسپولیس تا به حال در قم هم پیروز نشده است!
این مساله نشان می دهد پرسپولیس همیشه و تحت هر شرایطی در قم کار سختی داشته و این بار نیز روز دشواری در انتظارشان خواهد بود. ضمن این که آنها در لیگ امسال در بیرون از خانه بردی نداشته اند و طبیعتا انگیزه زیادی هم خواهند داشت.

*نگران نیستی صحبت های مطرح شده از سوی پرسپولیسی ها در خصوص مسائل داوری به ضرر صبا تمام شود؟ !
در هر قشر کاری امکان دارد تخلفاتی صورت بگیرد اما در مجموع عقیده دارم داوران شرافتمند هستند و نباید کل جامعه داوری را زیر سوال برد. به همین خاطر عقیده دارم داوری بازی روز جمعه حرف و حدیثی را به دنبال نخواهد داشت.

*تقابل مایلی کهن و دایی هم جالب توجه خواهد بود؟ !
این دو جزو بزرگان فوتبال هستند و زحمات زیادی را برای فوتبال ایران کشیده اند و هیچ شکی هم وجود ندارد. آرزو می کنم دایی و مایلی کهن کدورت ها و اختلافات را کنار بگذارند چون الگوی همه افراد به شمار می آیند.

*تا به امروز موثرترین بازیکن لیگ هم هستی.
خدارا شکر می کنم که توانسته ام ۶ گل بزنم و ۴ پاس گل بدهم و تلاشم بر این است تا این روند را ادامه بدهم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات