مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: امروز رنگ ها معنی ندارد و امیدواریم نماینده ایران با پیروزی در مصاف با نماینده کره به فینال جام قهرمانان آسیا صعود کند.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان در مورد دیدار امروز استقلال در مرحله برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: تیم فوتبال استقلال امروز نماینده ایران است و همه نگاه ها به این بازی، نگاه ملی خواهد بود. به طور حتم هواداران پرسپولیس نیز دوست دارند که نماینده ایران به فینال جام قهرمانان آسیا صعود کند و همچون بازی با بوریرام تایلند حمایت خود را از نماینده کشورمان دریغ نخواهند کرد.

وی افزود: امروز رنگ ها معنی ندارد و نام ایران مطرح است و امیدواریم نماینده ایران بتواند به شایستگی، به حق خود دست یافته و به فینال بازی های آسیایی صعود کند.

مدیر عامل پرسپولیس ادامه داد: برای رسیدن به این هدف همه ارکان فوتبال باید به نماینده ایران کمک کنند و انشاءالله فوتبال ایران در فینال لیگ قهرمانان نماینده ای داشته باشد. در این جا دیگر بحث پرسپولیس و استقلال مطرح نیست، امروز نام ایران مطرح است و هر فرد و گروه، هر کاری که می تواند باید برای حمایت از نماینده کشورمان انجام دهند. «زنده باد ایران، زنده باد جمهوری اسلامی»
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات