داور جنجالی فوتبال کشورمان به دادسرای مشهد رفته و از سرمربی پرسپولیس شکایت کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، اتهام رشوه گیری قهرمانی، آنقدر بزرگ و قابل تامل است که حدود دو هفته ای است فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داده. محسن قهرمانی داور مشهدی که انگشت اتهام به طرف او نشانه رفته، روزهای خوشی را پشت سر نمی گذارد!

زندگی خصوصی این داور هم تحت شعاع این اتهام قرار گرفته و غیرفوتبالی ها هم وقتی او را در کوچه و خیابان می بینند سوالاتی می پرسند که این داور را اذیت می کند.

تمام این مسائل و فشار این اتهام بزرگ باعث شد تا محسن قهرمانی این روزها در ساختمان دادسرای انقلاب مشهد رفت و آمد کند و با فرد صاحب نفوذی که «الف. الف» نام دارد دیداری داشته باشد.

نکته قابل توجه اما اینجاست، وقتی علی کفاشیان به همراه بعضی از مسئولان فدراسیون به مشهد سفر کرد «الف. الف» جلسه ای با رییس فدراسیون گذاشت و کفاشیان را در جریان شکایت قهرمانی از دایی در دادسرا قرار داد.

اما کفاشیان از طریق فرد مورد نظر برای داور مشهدی پیغام فرستاد چنین اقدامی نکند و فعلا سکوت اختیار کند. کفاشیان به «الف. الف» گفت که مطمئن است قهرمانی تخلفی انجام نداده و تنها ایراد این داور لجبازی اوست.

فرد مورد نظر هم به سراغ قهرمانی رفت و پیغام رییس فدراسیون فوتبال را برای او برد و قرار بر این شد قهرمانی فعلا سیاست سکوت را اختیار کند تا «الف. الف» پیگیر ماجرا باشد.

اما بعد از گذشت چند روز و با پخش برنامه ۹۰ باز هم بحث رشوه گیری قهرمانی توسط دایی مطرح شد. این بار دایی در ۹۰ گفت: «این آقا دو هفته قبل از بازی از طریق مولایی خواسته ای از من داشت که انجامش ندادم به همین دلیل منتظر بودم تا در نخستین قضاوتش برای پرسپولیس علیه ما سوت بزند. دیدید همانطور هم شد. »

هر چند این ادعای دایی با صحبت هایش در کنفرانس مطبوعاتی قضیه غش کردن و شماره حساب قهرمانی کاملا مغایر بود و به ادعاهای مولایی در کمیته تخلفات حرفه ای هیچ ربطی نداشت اما باز ماجرای رشوه گیری را به جریان انداخت.

همین اتفاق باعث شد تا قهرمانی باز هم از طریق «الف. الف» پیگیر ماجرا شود و از او بخواهد که به این مساله ورود کرده و جلوی جریان سازی ها را بگیرد. اما تا بازگشت کفاشیان به ایران نه کاری از «الف. الف» برمی آید و نه اشاره مجدد دایی می تواند به جایی برسد.

کفاشیان از قهرمانی خواسته شکایت نکند، اما معلوم نیست رییس فدراسیون قرار است در این ماجرا به چه نتیجه ای برسد و در پایان بررسی های موجود کدام یک از طرفین را مقصر بداند؟ اهالی فوتبال هم برای رسیدن به پاسخ سوال های بی جواب باید تا بازگشت کفاشیان منتظر بمانند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات