هواداران تیم استقلال نسبت به حضور مسئولان اف سی سئول واکنش نشان دادند.

به گزارش افکارنیوز ، دو تیم استقلال و اف سی سئول در حالی از ساعت ۱۹ به مصاف یکدیگر می روند که تماشاگران استقلال پیگیر نتیجه دیدار گوانگژو چین با نماینده کشور ژاپن هستند. استقلالی ها امیدوار هستند تیمشان در بازی امروز حریف خود را شکت دهد.

*تعدادی از تماشاگران با یک دستگاه اتوبوس خود را از مازندران خود را به تهران رسانده اند تا بازی را از نزدیک ببینند. همچنین هواداران خوزستانی و مشهدی نیز در ورزشگاه حضور دارند.

* پخش سریال پژمان یکی از سوژه های تماشاگران برای صحبت با یکدیگر است. آنها در خصوص بازی پژمان جمشیدی و نقش او با هم صحبت می کنند. یکی از تماشاگران در خصوص زمان پخش قسمتی که خسرو حیدری در آن بازی کرده از فیلمبردار صدا و سیما سوال می پرسید.

*پولادکیمیایی بازیگر سینما نیز قرار است بازی استقلال با حریف کره ای را از نزدیک تماشا کند.

*مسئولان برگزاری بازی در حال آزمایش دوربین عنکبوتی برای این دیدار هستند و قصد دارند از این دوربین در جریان بازی استفاده کنند.

*حدود ۵ هزار نفر از طرفداران استقلال درست بالای جایگاه خبرنگاران در طبقه دوم نشسته اند. این در حالی است که جایگاه های طبقه اول خالی است.

*مسئولان باشگاه کره ای ساعت ۱۷ امروز برای اینکه محل نیمکت تیمشان را از نمایندگان ای اف سی سوال کنند وارد زمین شدند. همین موضوع کافی بود تا تماشاگران نسبت به حضور آنها اعتراض کرده و با صدای بوق و سوت اینگونه اعتراض خود را نشان دهند.

* مسئولان برگزاری بازی توسط مجری حاضر در ورزشگاه تماشاگران را به وجد آوردند. مجری برنامه از تماشاگران خواست تا با شعار خلیج فارس ایران استقلال قهرمان تیم خود را تشویق کنند.

*تعدادی از خبرنگاران کره ای در جایگاه خبرنگاران حضور دارند.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۹ برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات