مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن تشکر از حضور قالیباف شهردار استان تهران در اردوی استقلال، پیراهن شماره ۷ کاپیتان استقلال را که حاوی امضای تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان بود را به رسم یادبود به وی اهدا کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدباقر قالیباف سه شنبه شب با حضور در آکادمی فوتبال در اردوی تیم استقلال حضور یافت و در آستانه دیدار این تیم برابر اف سی سئول کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با اعضای نماینده کشورمان ملاقات کرد.

وی در جمع بازیکنان تیم استقلال گفت: مطمئن هستم که در دیدار روز چهارشنبه از کیان ایران دفاع می کنید. استقلال در این بازی تیم تهرانی نیست و نماینده کل ایران است. ما همیشه برای ورزشکاران احترام خاصی قایل هستیم و مطمئن هستم بازیکنان این تیم توانایی شکست حریف را دارند و با وجود مربی خوبی مثل قلعه نویی که از دوستان خوب من است می توانند از پس حریف بر بیایند.

شهردار استان تهران تاکید کرد: همانطور که آقای فتح الله زاده پیش بینی کرده استقلال می تواند با نتیجه ۴ بر یک حریف خود را شکست دهد و به فینال برسد. ما همیشه در زمان ۸ سال دفاع مقدس می دیدیم که کارهای آسان انجام نمی شد اما کارهای بزرگ و سخت به مقصد می رسید و شما نیز این توانایی را دارید که فردا کاری بزرگ انجام داده و دل ملت ایران را شاد کنید.

قالیباف در پایان صحبت هایش گفت: من بحث پاداش و پیروزی در این مسابقه را به آقایان فتح الله زاده و کاشانی سپرده ام و در صورت صعود به فینال لیگ قهرمانان تابع صحبت های این دو عزیز هستم و امیدوارم با دعای خیر مردم فردا با حضور یکصد هزار نفر به هدف خود برسیم.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، مدیرعامل این باشگاه ضمن تشکر از حضور قالیباف در اردوی استقلال، پیراهن شماره ۷ کاپیتان استقلال را که حاوی امضای تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان بود را به رسم یادبود به قالیباف اهدا کرد. ضمن اینکه شهردار تهران قول داد در صورت صعود استقلال به فینال یک دستگاه آپارتمان به بازیکنان این تیم اهداء خواهد کرد.

دیدار برگشت تیم های استقلال و اف سی سئول کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ساعت ۱۹ روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات