دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه پیروزی تیم ملی ایران برابر کره جنوبی در مسابقات انتخابی جام جهانی اتفاقی بود، گفت: ما از فوتبال آسیا عقب هستیم؛ متاسفانه وقتی فریاد می زدیم که استقلال شرایط خوبی ندارد، هیچکس به داد این تیم نرسید؛ ما تاوان بی برنامگی خود را می دهیم.

به گزارش افکارنیوز ، سید مهدی رحمتی پس از تساوی تیم فوتبال استقلال برابر تیم سئول کره جنوبی و حذف نماینده ایران از لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم. فرصت های زیادی هم داشتیم و می توانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم ولی این اتفاق رخ نداد. جا دارد از تماشاگران که امروز از ما حمایت کردند تشکر کنیم.

وی افزود: این واقعیت فوتبال ماست. ما باید قبول کنیم از فوتبال آسیا عقب هستیم. البته معتقدم می توانستیم با اختلاف سه، چهار گل سئول را شکست بدهیم. به هر حال همه تلاش خود را انجام دادند ولی توان تیم ما همین است.

دروازه بان استقلال همچنین درباره دلایل افت این تیم یادآور شد: ما تاوان اول فصل را می دهیم. روزی که استقلال قهرمان شد، ما داد زدیم که یک نفر به فکر استقلال باشد. تیم ما باید زودتر جمع می شد ولی آقایان در مصاحبه هایشان عنوان کردند" مگر خسرو حیدری دفاع راست استقلال است" .

رحمتی ادامه داد: لیگ کره جنوبی به اتمام رسیده ولی لیگ ایران ابتدای کار است و تیم ما هنوز از نظر بدنی آماده نیست. من اول فصل گفتم که باید چه کار کنیم ولی کسی به داد استقلال نرسید. ما تاوان بی برنامگی خود را می دهیم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر افت خود و دریافت گل های زیاد نسبت به فصل قبل، گفت: نا آمادگی و ناهماهنگی علت این مسئله است. زمانی که تمام تیم ها اردوی آماده سازی داشتند ما با دو نفر سر تمرین می رفتیم. دلایلش همین است. شما نگاه کنید در هر بازی در ۲۰ دقیقه آخر بدن بازیکنان ما تحلیل می رود. ما آن موقع که همه تیم ها بدنسازی می کردند اندر خم یک کوچه بودیم تا یک نفر پیدا شود و دوزار به بازیکنان بدهد.

رحمتی در پایان تاکید کرد: فاصله ما با فوتبال آسیا همین است. تیم ملی هم در کره جنوبی به صورت اتفاقی این تیم را شکست داد و به جام جهانی صعود کرد!

تیم فوتبال استقلال تهران روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی و در چارچوب دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم سئول کره جنوی رفت و با نتیجه تساوی دو بر دو متوقف شد. با این نتیجه استقلال از رسیدن به فینال بازماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات