مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: یک جام برای استقلال در این فصل می گیرم و پس از آن می روم.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده پس از عدم صعود استقلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: ابتدا باید از جامعه مطبوعاتی و روزنامه ها تشکر کنم که در این هفته به بازیکنان روحیه دادند و همین امر باعث شد تا تیم بازی خوبی انجام دهد.

وی ادامه داد: طبیعی بود که پس از دریافت گل زیر فشار برویم زیرا زدن ۴ گل کار را سخت می کند من از بازیکنان و کادر فنی تشکر می کنم که تمام تلاش خود را انجام دادند. سومی در آسیا مقام کمی نیست. خیلی از تیم ها حذف شدند ما تنها نماینده غرب آسیا بودیم تیم هایی چون الاهلی با امکانات زیاد نتوانستند به این مرحله برسند.

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: با توجه به این مسائل کارنامه استقلال تا اینجا بد نبوده ایران سه نماینده دیگر داشت که آنها حذف شدند اما استقلال تا این مرحله بالا آمد و می توانستیم به فینال هم برسیم اما بدشانس بودیم اگر ما در کره جنوبی یک گل می زدیم و یا یک بر صفر می باختیم هم اکنون ما می توانستیم صعود کنیم. به هر حال این موضوع را تجربه ای برای بازیکنان شد.

فتح الله زاده با اشاره به اینکه استقلال در نیم فصل دوم تقویت خواهد شد، تصریح کرد: ما در نیم فصل دوم تیم را تقویت می کنیم زیرا یک ماه پس از آن بار دیگر لیگ قهرمانان آسیا آغاز می شود و ما هم در آن حضور داریم. باید تیم را تقویت کنیم تا هواداران را بتوانیم خوشحال کنیم موضوعی که یادم رفت بگویم این است که ما شرمنده هواداران شدیم با وجود اینکه ما در این دیدار به نتیجه تساوی دست یافتیم و از رسیدن به فینال باز ماندیم اما آنها ما را تشویق کردند و از این موضوع ما خجالت می کشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا ماندگار خواهد بود، گفت: من قول داده ام که یک جام برای استقلال بگیرم پس از آن می روم ما در لیگ جزء مدعیان اصلی هستیم تاکنون در سه جام می جنگیدیم و فشار روی تیم بود اما حتما پس از این شرایط فرق می کند. ما ثابت می کنیم که این موضوع می شود.

وی در مورد اینکه چرا ما مقابل تیم های کره ای و ژاپنی شکست می خوریم و آنها سرتر از ما هستند، اظهار داشت: متاسفانه این دیدگاه غلطی است که باید اصلاح شود و تا زمانی که اینگونه باشد کاری پیش نمی رود شما یک بازیکن این تیم را ببینید که ۲۵ میلیارد می ارزد و هزینه مجموع باشگاه استقلال در همه رشته هاست. ما در مقابل آنها اصلاً هزینه نمی کنیم با این وجود به جمع ۴ تیم صعود کردیم. این موضوع را به فال نیک می گیریم و آن هم به خاطر غیرت بازیکنان و فهیم بودن کادر فنی است تا زمانی که جنابعالی حرفه ای فکر نکنید و نگویید که امکانات ما نسبت به آنها کمتر است. چندین سال پیش که زمانی که به ژاپن رفتیم آنها ۱۶ زمین تمرینی داشتند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: به من هم پول بدهند تا یک بازیکن خارجی ۵ میلیاردی بیاورم. ما چقدر از حق پخش تلویزیونی می گیریم همین تیم اف سی سئول ۴۰ میلیون از این بابت گرفته البته من نمی گویم مسئولان تلویزیونی مقصر هستند قانون باید اصلاح شود ما هم مظلومیم اگر نتیجه نگرفتیم تیم هایی مانند الهلال و لخویا و یا یکی از حریفان مان که ۲ بازیکن ۴۵ میلیاردی داشته چه می گویند این یک واقعیت است کسب مقام سومی افتخار است.

وی در مورد اینکه در لیگ قهرمانان آسیا مقام سوم و چهارمی وجود ندارد، گفت: بازی رده بندی انجام نمی شود اما ما با توجه به اینکه یک امتیاز از اف سی سئول گرفته ایم و نماینده چین هر دو بازی با مقابل نماینده ژاپن به برتری دست یافته ما سوم شده ایم.

فتح الله زاده در مورد غیبتش در جلسه مسئولان هیئت رئیسه فدراسیون با نمایندگان مجلس تصریح کرد: همان روزی که جلسه قرار بود برگزار شود به من نامه ای ارسال کردند من مهمان هم داشتم اما برای حضور مدیرعامل یک باشگاه باید حداقل یک هفته قبل از جلسه نامه ارسال کنند. من کلی حرف داشتم که به نمایندگان بگویم چرا فوتبال ما اینگونه شده است حق ما پایمال شده من به عنوان یک مدیرعامل و کارشناس باید حاضر شوم از من انتظار می رود که ۴ طرح بدهم باید زودتر به من اطلاع بدهند نه اینکه در همان روز این مسئله را به من بگویند.

وی در مورد اینکه فدراسیون فوتبال امارات نامه ای به فیفا ارسال کرده که اعتراض خودش را به رسمیت نشناختن نام مجعول خلیج ع ر ب ی اعلام کرده است و گفته می شود اگر کشور قطر هم زیر این نامه را امضا کرده باشد تلاش می شود تا مجتبی جباری از این کشور بازگردد، گفت: نگاه من فراتر از این مسئله است حقیقتی وجود دارد که همیشه و همه جا خلیج فارس است تا زنده هم هستیم خلیج فارس وجود دارد و هیچ چیز از این موضوع کم نخواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات