رحمتی؛

دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: «این یک واقعیت است که ما از فوتبال آسیا عقب تر هستیم و فاصله داریم. »

به گزارش افکارنیوز ، مهدی رحمتی پس از عدم صعود استقلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: «جا دارد از تماشاگران فهیم و خوب استقلال تشکر کنم. اما باید یک واقعیت را بپذیریم ما از آسیا هنوز عقب هستیم ما بازی خوبی انجام دادیم و هم می توانستیم سه چهار گل بزنیم و هم می توانستیم حذف شویم. به خدا قسم و به قرآن بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دادند. »

وی ادامه داد: «ما تاوان عدم برنامه ریزی در ابتدای فصل را می خوریم در ابتدایی که همه تیم ها به دنبال آمادگی و بدنسازی بودند ما هنوز اندر خم یک کوچه بودیم که چه کسی با ما قرارداد می بندد. هنوز بازیکنان آمادگی لازم را کسب نکرده اند آن زمانی که ما داد می زدیم همه مسخره می کردند که مگر وزیر ورزش دفاع راست و یا چپ است. ما تاوان بی برنامه گی ابتدای فصل را می دهیم. »

دروازه بان استقلال در مورد علت افت عملکردش نسبت به سال گذشته با وجود اینکه همان مدافعان در استقلال حضور دارند، تاکید کرد: «فقط به علت ناآمادگی و ناهماهنگی است همان زمانی که همه اردوی بدنسازی برگزار می کردند ما با دو بازیکن سر تمرین حاضر می شدیم هنوز با ما قرارداد نبسته بودند، من که نمی توانستم بدون بستن قرارداد در تمرینات حاضر شوم. شما بروید ببینید اولین تمرین استقلال که با تمام بازیکنان انجام شد چه زمانی بود؟ همین سئول با بازیکنانش بهترین اردوها را برگزار کرده بود. اما ما به دنبال دوزار بودیم که بدهند و کسی بیاید که با بازیکنان قرارداد ببندد. »

وی تاکید کرد: «انصافاً ما با آسیا و کره جنوبی فاصله داریم نباید خود را گول بزنیم حالا با یک اتفاق کره جنوبی را در یک بازی بردیم مخلص همه هواداران هم هستم که ۹۰ دقیقه ما را تحمل و تشویق کردند ما هم تمام تلاش خود را انجام داده ایم احتیاج به برد داشتیم و اگر قبل از اینکه گل دریافت کنیم می توانستیم به گل برسیم وضعیت مان متفاوت بود اما متاسفانه از آن استفاده نکردیم. دست تک تک هواداران را می بوسم و شرمنده آنها شدیم. »

رحمتی در واکنش به این انتقاد که اعلام می شود میانگین سنی بازیکنان بالاست و مسائلی را در خصوص اینکه چرا مجتبی جباری از استقلال رفته و یا پژمان نوری عملکرد فصل گذشته را ندارد، گفت: «تا زمانی که این اراجیف در فوتبال ما وجود داشته باشد مشخص است که همین گونه خواهد بود. زمانی که همه تیم ها سر تمرین حاضر می شدند ما هنوز خوابیده بودیم ما که نمی توانیم بدون قرارداد سر تمرین حاضر شویم تیم هایی چون سپاهان و پرسپولیس را ببینید که در اول فصل چه اردوهایی برگزار کردند اما ما به دنبال این بودیم که چه کسی چک می دهد و چه کسی مدیرعامل باشگاه است ما مشکل مدیریتی داریم معلوم نیست این باشگاه برای چه کسی است چوب بی برنامه گی را می خوریم. »

دروازه بان استقلال در مورد حضور قالیباف تصریح کرد: «دست قالیباف درد نکند همین که آمد و گفت تیم برای تهران است دستش درد نکند او گفت که من شهردار تهران هستم و شما را حمایت می کنم. باز هم متوجه شدیم که این تیم برای کجاست ما سال گذشته قهرمان شدیم اما خبری از مسئولان وزارت ورزش نبود و کسی آنها را ندید. ۱۰ بار دیگر نه ۱۰۰ بار دیگر می گویم یک روز می بریم و یک روز می بازیم اما این مشکلات وجود دارد ما در ابتدای فصل به جای بدنسازی دنبال این بودیم که چه کسی مدیرعامل است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات