داور ۴۱ ساله تهرانی از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال به عنوان قاضی دیدار تیم های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران معرفی شد.

به گزارش افکارنیوز ، دیدارهای هفته دوازدهم از دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس از عصر امروز آغاز می شود و طی آن سه بازی در شهرهای شیراز، تهران و اهواز برگزار می شود و حساس ترین دیدار هفته را صبای قم و پرسپولیس تهران در قم انجام می دهند.

در حالی که تیم فوتبال استقلال تهران درگیر بازی های رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه های آسیا بود آبی ها این هفته نیز در لیگ برتر حضور ندارند تا صبای قم در مهمترین بازی هفته از پرسپولیس تهران پذیرایی کند، صبایی که در پنج فصل گذشته لیگ برتر در خانه به میهمان این هفته خود نباخته و به فکر حفظ طلسم شکست ناپذیری در قم است.

شاگردان محمد مایلی کهن در تیم فوتبال صبای قم در این دیدار خانگی در تلاش هستند که بتوانند نتایج دور از انتظار فصل جاری لیگ برتر را که برای آنها از ۱۱ مسابقه شش باخت را به دنبال داشته جبران کنند و بدین ترتیب بار دیگر به اوضاع خود در جدول سر و سامان بدهند.

در یک طرف میدان رقابت حساس ترین دیدار هفته دوازدهم صبای قم حضور دارد، تیمی که هدایت آن را یک مربی با تجربه به نام محمد مایلی کهن بر عهده دارد و این مربی تاکنون از ۱۱ بازی با تیمش ۱۳ امتیاز کسب کرده است و برخلاف پرسپولیس تهران که در رده سوم جای دارد، با صبا تیم نهم جدول رده بندی به شمار می رود.

حالا پرسپولیس تهران و صبای قم در هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور به یکدیگر رسیده اند و دو تیم از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه عصر روز جمعه دوازدهم مهرماه در دیداری حساس در ورزشگاه یادگار امام قم برابر یکدیگر صف آرایی می کنند.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز در فاصله زمانی اندک تا آغاز دیدارهای هفته دوازدهم از نیم فصل نخست بازی های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس، اسامی داوران بازی ها را اعلام کرد که بر این اساس قضاوت دیدار صبای قم و پرسپولیس تهران را به یکی از داوران باتجربه لیگ برتر این فصل فوتبال کشور سپرده است.

تورج حق وردی که از جمله داوران خونسرد و با تجربه قضاوت کننده در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور است و از سال ۱۳۷۷ شروع به داوری فوتبال کرده است، این هفته در ورزشگاه بزرگ یادگار امام قم قاضی دیدار سرنوشت ساز صبای قم و پرسپولیس تهران خواهد بود.

حق وردی که متولد هفدهم دی ماه سال ۱۳۵۱ است و در فصل جاری رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قضاوت های نسبتا خوبی داشته است حساس ترین دیدار در هفته دوازدهم لیگ برتر را قضاوت می کند.

این داور ۴۱ ساله را در امر قضاوت دیدار تیم های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران حسن کامرانی فر به عنوان کمک داور اول، آرمان اسعدی به عنوان کمک داور دوم، پیروز سیف الهب پور به عنوان داور ذخیره و سعید بطائی به عنوان ناظر بازی همراهی می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات