سرمربی ایتالیایی گالاتاسرای معتقد بود اگر داور یک پنالتی مشکوک را به بانوی پیر تقدیم نمی کرد، مردان او حتی می توانستند با کسب هر ۳ امتیاز از خانه قهرمان ایتالیا بازگردند.

به گزارش افکارنیوز ، در اولین دیداری که روبرتو مانچینی رسما هدایت تیم گالاتاسرای را بر عهده داشت، نماینده ترکیه در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه یوونتوس دست به کار بزرگی زد و قهرمان سری A را با تساوی ۲ بر ۲ متوقف کرد.

در جریان این بازی داور در دقیقه ۷۸ یک پنالتی به سود یوونتوس گرفت تا به فابیو کوالیارلا اجازه دهد نتیجه را یک بر یک مساوی کند. این پنالتی در شرایطی به بانوی پیر تقدیم شد که روبرتو مانچینی، سرمربی سیتی با لبخندی معنادار نشان داد چندان از تصمیم داور راضی نیست.

او که ۳ روز پیش جای فاتح تریم را روی نیمکت گالاتاسرای گرفت در پایان بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من باید بازیکنانم را بیشتر بشناسم چرا که در این بازی با سبک بازی آنها آشنا نبودم. می دانستم بازی سختی در پیش داریم چون یوونتوس تیم فوق العاده ای است. در نیمه دوم تیم از نظر جسمانی کم آورد و به همین دلیل ما نیاز داریم که بیشتر کار کنیم و وقفه ای که بازی های ملی ایجاد می کند بهترین فرصت است.

مانچینی افزود: بازی عجیبی بود چرا که یوونتوس عقب افتاد و سپس یک پنالتی به دست آورد که شاید بهتر باشد بگوییم عجیب بود. فکر می کنم بدون آن پنالتی یوونتوس نمیتوانست گل بزند. به نظر من که پنالتی که برای یوونتوس اعلام شد درست نبود.

مانچو درباره عملکرد دیدیه دروگبا، مهاجم ساحل عاجی تیمش که گل اول گالاتاسرای را به ثمر رساند نیز اظهار داشت: دروگبا باورنکردنی بود و راستش را بخواهید من انتظار نداشتم چنین بازی انجام دهد. او خارق العاده بود. من در این ۲ روزی که از پیوستنم به گالاتاسرای گذشته بود نمی توانستم کار زیادی انجام دهم و به همین دلیل بیشتر روی یادگیری نام بازیکنانم و سر و سامان دادن به وضعیت تیم وقت گذاشتم.

سرمربی گالاتاسرای راجع به عملکرد نماینده کشورش نیز تصریح کرد: به نظرم این بهترین یوونتوسی نبود که ما این اواخر دیده ایم هرچند چنین وضعیتی برای تیمی مانند یووه که در ۲ سال گذشته همه چیز را برده است طبیعی بود. علاوه بر این آنها برابر تیم هایی قرار می گیرند که در لاک دفاعی فرو می روند و تمام فضاها را می بندند. ما هم تصمیم گرفته بودیم عقب بنشینیم و منتظرشان بمانیم. نمی خواستم فضایی پشت سرمان خالی بماند چون می دانستیم یوونتوس با پاس های بلند آندره آ پیرلو خطرناک است. نیمه اول خوب بود اما در نیمه دوم بازیکنان ما از نظر قدرت بدنی کم آوردند و یوونتوس از همین ضعف برای ضربه زدن به ما استفاده کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات