پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال سخت ترین بازی در خانه اش را پشت سر گذاشت. بعد از گل اول کره ای ها از بازی ناامید شدم.

به گزارش افکارنیوز ، محمود فکری در خصوص ارزیابی تیم استقلال و بازی آن در ورزشگاه آزادی گفت: با این که بازی که شاهد آن بودیم بازی خوب و جذابی بود اما استقلال در کل خیلی عجول و بی حوصله ظاهر شد در صورتی که از نظر من این تیم باید بازیی را اراءه میداد که عجله در آن صورت نمیگرفت. درست است که برد تیم برای قلعه نویی مهم بود اما باید به این نکته هم توجه میکرد که اگر گل می خورد همه چیز تمام می شد و جبران آن برای استقلال خیلی سخت می شد.

فکری در ادامه تصریح کرد: رسیدن به گل برای استقلال خیلی مهم بود به خاطر همین استقلال بازی خود را با حمله شروع کرد ولی در بازی به این توجه نشد که در بازی رفت ۲-۰ بازی را به اف سی سءول واگذار کرد و در این بازی اگر تیم کره ای حتی یک گل میزد جبران خیلی سخت میشد استقلال باید خیلی با تمرکز و دقت بیشتری بازی میکرد و همان قدر که به حمله توجه میکرد باید به دفاع هم فکر میکرد و اگر در این میان موقعیت گل زنی هم پیدا میکرد از این موقعیت به خوبی استفاده میکرد و گل خود را به ثمر میرساند.

وی در ادامه گفت: وقتی که تیم استقلال اولین گل را خورد از برد این بازی نا امید شدم اما در مجموع تیم استقلال توانست خوب بازی کند و قدرت بازی خود را نشان دهد.

محمود فکری در مورد تیم اف سی سئول گفت: باید این نکته را بپذیریم که تیم استقلال سخت ترین بازی خود را در خانه خود تجربه کرد تیم اف سی سئول بازی خوبی ارائه داد و از موقعیت ها یی که برایش پیش می آمد خوب استفاده میکرد، مخصوصا از موقعیت های ضد حمله استفاده های بیشتری میشد و در نیمه ی دوم شاهد بودیم که این موقعیت ها برای اف سی سئول بیشتر بود و اگر ازآن موقعیت ها استفاده میکرد بازی را با برد خود در خانه حریف خاتمه میداد.

محمود فکری در مورد داوری بازی افزود: در مجموع داوری بد نبود و خوشبختانه شاهد داوری پر اشتباهی نبودیم نمی گویم داوری بی اشتباه بود اما به غیر از چند مورد کوچک بازی داوری خوبی داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات