هافبک پیشین استقلال با بیان اینکه این تیم نسبت به بضاعتش کار بزرگی انجام داده است، گفت: استقلال در بدترین شرایط به اف سی سئول خورد.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا منصوریان پس از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی خوبی بود و استقلال تمام تلاش خود را انجام داد. واقعا به کادر فنی این تیم باید حق بدهیم. بازی های لیگ قهرمانان آسیا هرچه به انتها نزدیک می شود فشرده تر می شود. نبود آندرانیک تیموریان و جواد نکونام هم در این بازی استقلال را با مشکل رو به رو کرد.

وی با بیان اینکه بازیکنان استقلال در بدترین شرایط بدنی قرار داشتند، گفت: استقلال ۷،۸ بازیکن ملی پوش داشت که خسته بودند و استراحتی در این مدت نداشتند. این بازیکنان بدنسازی خوبی هم انجام نداده بودند و بازی های فشرده لیگ هم باعث خستگی بیش از حد آنها شده بود.

هافبک پیشن استقلال با بیان اینکه حضور در جمع ۴ تیم آسیا کار سخت و بزرگی است، گفت: استقلال نسبت به بضاعتش کار بزرگی انجام داد اما ای کاش استقلال قبل از بازی با الشباب به این تیم می خورد.

«استقلال هنوز هم رکورددار بهترین تیم در آسیاست. » وی با بیان این جمله اظهارت خود را اینگونه ادامه داد: اگر در دقایق ابتدایی بازی روی یک ضربه آزاد به گل دست پیدا می کردیم شرایط واقعا متفاوت می شد. بازیکنان استقلال واقعا خسته بودند و باید به کادر فنی این تیم حق داد.

وی گفت: استقلال در بدترین شرایط ممکن با نماینده کره جنوبی بازی داشت. بازیکن شماره ۱۰ اف سی سئول یک کلاس بالاتر از آسیا است. وی در یک ماه گذشته در لندن به انگلیس گل زده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات