مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما به زور کسی را برای کمک به پرسپولیس دعوت نکردیم اما خیّر دوم خودش قول کمک داد، اما حالا جواب تلفن ما را هم نمی دهد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان اظهار داشت: پس از اینکه اعلام کردیم برای حضور محمدرضا خلعتبری در پرسپولیس دچار مشکل هستیم حسین هدایتی به ما کمک بسیار خوبی کرد که خیلی از مشکلات ما برطرف شد.

وی افزود: اما فرد دومی که او را سر تمرین هم دیدید به نام امیری از جنوب کشور اعلام کرد که حاضر است او هم در مورد خلعتبری به خاطر پرسپولیسی بودنش کمک کند اما جالب است بدانید ایشان از موقعی که رفته ناپدید شده است؛ نه خبری از ایشان داریم و نه جواب تلفن ما را می دهد!

رویانیان تاکید کرد: ما هیچ کس را به زور برای کمک به پرسپولیس دعوت نکردیم اما ایشان که وعده و وعید کمک را به ما داده بود نمی دانیم چه بلایی سرش آمده و نگران او هستیم. البته ما ایشان را کامل می شناسیم و خدای ناکرده اجازه نمی دهیم کسی از اسم پرسپولیس بخواهد استفاده کند. من امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود و با توجه به شرایط ما با باشگاه عجمان نیز فرد خیر دوم به وعده هایش عمل کند تا مشکلی نه برای ما و نه برای خودش پیش نیاید.

وی در پایان در پاسخ به سوالی که آیا امکان دارد این فرد به دنبال سوءاستفاده از باشگاه پرسپولیس باشد گفت: ما اگر لازم باشد شگردهای خودمان را داریم و انشاءالله کار به آنجا نمی کشد که بخواهیم به این مسائل فکر کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات