اعضای تیم ملی والیبال ایران پس از کسب عنوان نخست در رقابت های قهرمانی آسیا، با پرچم ایران دور افتخار زدند.

 به گزارش افکارنیوز ، تیم ملی والیبال ایران که مدافع عنوان قهرمانی رقابت های قهرمانی آسیا است در دیدار پایانی هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا برای دومین بار در این پیکارها مقابل کره جنوبی قرار گرفت و توانست با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود را شکست دهد. در این مسابقه ملی پوشان ایران در ۳ ست متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۱۹،۲۵ بر ۲۲،۲۵ بر ۱۹ شاگردان پارک کی وون را از پیش رو برداشتند. (گزارش کامل این دیدار) برخی از حاشیه های این دیدار را به نقل از فارس بخوانید:

* در پایان این مسابقه تماشاگران حاضر در سالن سر از پا نمی شناختند و با سردادن شعارهای مختلف از تیم ملی ایران حمایت کردند.

* بلافاصله پس از قهرمانی ایران اعضای تیم به سمت ولاسکو رفتند و وی را در آغوش گرفتند.

* ملی پوشان ایران هم پس از کسب عنوان قهرمانی با در دست گرفتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران دور افتخار زدند. از آنجایی که این مسابقات در دبی برگزار می شد، و به دلیل حواشی اخیر در خصوص نام خلیج فارس، قهرمانی ایران در کنار خلیج فارس شیرینی دوچندانی داشت.

* خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران هم مانند دوره گذشته که ایران قهرمان آسیا شد رو به جایگاه ویژه کرد و با انگشت اشاره به سمت داورزنی به وی چشمک زد. ولاسکو با این حرکت شادی قهرمانی را با داورزنی تقسیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات