هفته هفتم لیگ برتر انگلیس

هفته هفتم رقابت های لیگ برتر انگلیس با توقف شاگردان آرسن ونگر و شکست سنگین سفیدپوشان لندن در وایت هارت لین به پایان رسید.

به گزارش افکارنیوز ، پرونده هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، امشب (یکشنبه) با برگزاری ۲ دیدار بسته شد که در جریان آن دو تیم لندنی آرسنال و تاتنهام برابر رقبای خود ناکام ماندند.

در ورزشگاه وایت هارت لین، تاتنهام با نتیجه ۳ بر صفر برابر میهمان خود وستهام تن به شکست داد و مقابل چشم هواداران خودی تحقیر شد. در این بازی وینستون رید در دقیقه ۶۶، ریکاردو واس ته در دقیقه ۷۲ و راول موریسون ۷۹ برای وستهام گلزنی کردند تا این تیم ۸ امتیازی شده و به رده سیزدهم جدول صعود کند. تاتنهام با قبول این شکست با ۱۳ امتیاز در رده ششم ماند.

در دیگر بازی امشب، آرسنال در خانه تیم وست برومویچ با تساوی یک - یک متوقف شد هرچند با یک امتیاز این بازی ۱۶ امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد. کلودیو یاکوب در دقیقه ۴۲ گل نخست بازی را برای تیم میزبان به ثمر رساند و جک ویلشر در دقیقه ۶۳ کار را برای توپچی های لندن به تساوی کشاند.

در جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در پایان هفته هفتم این رقابت ها، تیم های آرسنال و لیورپول هر ۲ با ۱۶ امتیاز و برحسب تفاضل گل در رده های اول و دوم قرار دارند و چلسی با ۱۴ امتیاز روی پله سوم است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات