مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: ما نیاز داریم تیم را ترمیم کنیم و قطعا در نیم فصل نفراتی به جمع ما اضافه می شوند.

به گزارش افکارنیوز ، سعید آذری درباره شرایط تیمش عنوان کرد: بعد از فشار زیادی که بازیکنان تحمل کردند، کادرفنی صلاح دانست دو، سه روز به بازیکنان استراحت دهد. برنامه های آماده سازی خوبی برای بازیکنان درنظر گرفته ایم و انشاءالله روزهای خوبی در انتظار ذوب آهن است.

وی ادامه داد: من از نتایج ذوب آهن راضی نیستم اما با توجه به فضای موجود و واقعیت هایی که وجود دارد ایجاد تغییر در کادرفنی در دستور کارمان نیست. تیم ما ۵۲ هفته است هیچ استراحتی نداشته و خستگی مفرطی در بین بازیکنان وجود دارد. در برخی بازی ها نفرات انگیزه خوبی داشتند اما در چند بازی اخیر بازیکنان نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

مدیرعامل ذوب آهن همچنین گفت: کاستی هایی دیده می شود که به من اجازه نمی دهد عملکرد کسی را مورد نقد قرار دهم. واقعیت این است من روی تخصص خودم حساب می کنم. شاید این را روی حساب غرور بگذارید اما من ابتدا باید ابزار و لوازم لازم را برای لوکا فراهم کنم و بعد می بینید که او می تواند توانایی های فنی اش را نشان دهد.

آذری درباره جذب بازیکنان جدید تاکید کرد: نیم فصل با نظر لوکا بوناچیچ تیم را تقویت خواهیم کرد. ما نیاز داریم تیم را ترمیم کنیم و قطعا در نیم فصل نفراتی به جمع ما اضافه می شوند.

وی در پایان درباره دعوت از چند بازیکن ذوب آهن به تیم زیر ۲۲ سال ذوب آهن افزود: ما آخر نفهمیدیم در این فوتبال باید چه اتفاقاتی بیفتد که انتقاد نکنند. اگر بازیکن زیادی دعوت نشود، می گوییم چرا دعوت نشده و اگر هم زیاد دعوت کنند باز اعتراض می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات