مدیرعامل باشگاه صدرای زیراب با سابقه ۵ سال حضور در رقابتهای لیگ برتر و دسته یک کشتی از بی رغبتی خود برای حضور در مسابقات امسال خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، محبوب قبادیان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: باشگاه صدرا سابقه ۳ دوره حضور در رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد، دو دوره حضور در لیگ دسته یک و حتی قهرمانی در جام حذفی را دارد، اما با توجه به اتفاقاتی که سالهای گذشته برای ما و بسیاری از باشگاه ها افتاد، هیچوقت به این عرصه باز نمی گردیم.

وی تصریح کرد: حضور در رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد برای ما و برخی از باشگاه های علاقمند به یک سرمایه گذاری بی بازگشت و پر ضرر تبدیل شده و دیگر هیچ تمایلی به سرمایه گذاری در لیگ کشتی نداریم. این رقابتها بازتاب و انعکاس خوبی در رسانه ها نداشت و به واقع نتوانست خواسته اسپانسرها را برآورده کند.

مدیرعامل باشگاه صدرای زیراب همچنان بر سرمایه گذاری خود برای سطوح پایه و کارهای زیر بنایی تاکید کرد و گفت: به عنوان یک باشگاه ورزشی که در استان مازندران و از دل یک شهرستان کشتی خیز سر بر آورده است به این رشته علاقه و عرق خاصی داریم و به رغم عدم حضور در رقابتهای لیگ، هیچ کم کاری در امر پشتوانه سازی و کارهای زیربنایی انجام نخواهیم داد.

قبادیان در خاتمه اظهار داشت: باشگاه صدرا همچون گذشته با بهره مندی از مربیان و پیشکسوتان نامدار کشتی استان به رشد و پرورش کشتی گیران نوجوان و جوان می پردازد و ما امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد حضور همین استعدادهای گمنام در عرصه ملی باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین جلسه هماهنگی تیم های متقاضی حضور در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی روز پنج شنبه ۲۵ مهرماه در خانه کشتی تهران برگزار خواهد شد.
گفته می شود در این جلسه که با حضور نمایندگان باشگاه ها، ادارات ورزش و جوانان، هیأت های کشتی، سازمان لیگ، مسئولان فدراسیون و حوزه فنی برگزار خواهد شد در مورد تاریخ شروع لیگ و نحوه اجرای مسابقات بحث و و تصمیم گیری شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات