حرف های پاسی از شب گذشته علی کفاشیان با واکنش تند خداداد عزیزی روبه رو شد.

به گزارش افکارنیوز ، حرف های پاسی از شب گذشته علی کفاشیان با واکنش تند خداداد عزیزی روبه رو شد.

۳ هفته پس از آغاز بازی های لیگ یک همچنان قصه مالکیت باشگاه ابومسلم مشهد ادامه دارد. حالا این بار فدراسیون فوتبال است که بر خلاف احکام قبلی خود راه تعامل با وزارت ورزش را در پیش گرفته است علی کفاشیان در یک برنامه زنده تلویزیونی که از شبکه ورزش پخش می شد گفت چون وفایی اعلام کرده توان مالی تیمداری در لیگ یک را ندارد، مالکیت تیم ریشه دار خراسانی به اداره کل تربیت بدنی این استان واگذار می شود. یک روز بعد از استعفای آیت اللهی از هیات فوتبال فارس، این دومین قدم در راستای کرنش فدراسیون فوتبال در برابر تشکیلات جدید وزارت ورزش است.

کاری که البته با سد محکمی به نام خداداد عزیزی روبروست. یکی از محبوب ترین چهره های تاریخ فوتبال ایران که حالا می گوید با این حکم غیر قانونی حق ۲۷ بازیکنی که به خاطر او به مشهد رفتند ضایع می شود و می گوید سینه سپر می کند و تا ته قصه حتی یکتنه برابر این حکم می ایستد: «ببخشید آقای کفاشیان شما متولی این فوتبالی. شما مردی هستی که باید قانون را در فوتبال اجرا کنی. شما از کجا فهمیدی که ما نمی خواهیم یا پول نداریم تیمداری کنیم که این حرف را رفتی در یک برنامه تلویزیونی زنده گفتی؟ الان آقای وفایی ما به شما زنگ زده و گفته ای نامه ای از طرف آقای هاشمی جواهری برای تان آمده که در آن گفتند وفایی تیمداری نمی کند. برادر من معلوم است که آقای جزایری این را می گوید. او آن طرف دعوا است و باید این را بگوید. بعد شما روی حرف او این ها را گفتی؟ آن هم در یک برنامه زنده تلویزیونی؟ ببینم اصلا حرف ما را شنیدی و این را رفتی گفتی؟ همه کارهایت همین طور است آقای رئیس؟ »

او که باورش نمی شود حرف های رییس که از تلویزیون شنیده این قدر ساده یک دعوا را به سود طرف مقابل تمام کند، می گوید: «همین؟ تمام شد؟ بروند ثبت کنند؟ اصلا قوانین فوتبال را خواندید؟ کجای دنیا یک تیم می تواند قرارداد ۲۲ بازیکن را ۳ هفته بعد از آغاز لیگ ثبت کند؟ مگر همین طوری خانه خاله است که این ها بروند قرارداد ثبت کنند؟ بابا فدراسیون شما با این وضعیت چطور بهترین فدراسیون آسیا شده؟ واقعا مطمئنید این جایزه را بردید؟ از کجا به ذهن تان رسید که با حرف های یک طرف دعوا درباره عدم تمایل طرف مقابل می توانید رای به آن طرف بدهید. بعد هم این آقایان که تا دیروز اصلا می گفتند تیم مال خودشان است. الان می گویند ما پول نداریم. این حرف شان که یعنی تیم مال ماست و بهانه شان پول نداشتن ماست. اگر این است بیایید از ما بپرسید پول داریم یا نه تا پول های مان را رو کنیم. »

اما ممکن نیست این وسط خداداد عزیزی طعمه یک دعوای زرگری شده باشد؟ او می گوید: «ببینید من آبرویم را وسط گذاشتم. برایم فرقی ندارد چه اتفاقی می افتد. مهم تیم ابومسلم است و بازیکنانی که روی حرف خداداد عزیزی زندگی شان را ول کردند و آمدند مشهد. ۲۷ نفر به خاطرذ من با این تیم قرارداد بستند. آنها که جواهری یا وفایی نمی شناسند. از زندگی افتادند، آمدند با ابومسلم قرارداد رسمی بستند. بعد یک دفعه می خواهید بزنید زیر همه چیز و زندگی این ها را به هم بریزید؟ من از آن مربی ها نیستم که بازیکنم را ول کنم. من پای بچه هایم می ایستم. آقای کفاشیان و بقیه دوستانی که اینجا نشستید یادتان باشد با خداداد طرفید. تا آخرین لحظه می ایستم و یکتنه نمی گذارم حق بچه هایم را بخورید. این بار با من طرفید حتی اگر بهایش هرچه بخواهد باشد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات