کنایه آندو به رحمتی

آندرانیک تیموریان هافبک ملی پوش استقلال که یکی از صمیمی ترین رفقای جباری محسوب می شود، در قبال این قضیه واکنش نشان داد و به تلافی صحبت های رحمتی علیه جباری، با صدای بلند در راهروهای رختکن استقلال، گل اول کره ای ها را حاصل اشتباه گلر استقلال خواند و با صدای بلند گفت: «آقایان فقط ادعا دارند ولی از فاصله ۳۰ متری گل چیپ می خورند! »

گروه ورزشی - بعد از تساوی استقلال برابر اف سی سئول و حذف در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بسیاری از هواداران استقلال این ناکامی به عملکرد مدیرعامل استقلال و جدایی جباری ربط دادند و تاکید کردند که نبود بازیسازی چون جباری که به دلیل اختلاف نظر با فتح اله زاده در ابتدای فصل از جمع آبی پوشان جدا شد، یکی از عوامل پررنگ ناکاکی آبی ها بوده است. اعتقادی که البته واکنش شدید فتح اله زاده را به همراه داشت و او بواسطه همین موضوع با خبرنگار برنامه ۹۰ درگیر شد و او را متهم به حاشیه سازی کرد.

به گزارش افکارنیوز ؛ سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال نیز به حمایت از مدیرعامل تیمش وارد گود شد و پرسش ها درباره کمبود مجتبی جباری را اراجیف خواند! خبر این موضع گیری علیه جباری توسط فتح اله زاده و رحمتی خیلی زود به رختکن استقلال رسید و همین سبب شد تا رفقای نزدیک جباری در تیم بابت اظهارنظرهای مدیرعامل و کاپیتان استقلال علیه رفیق قدیمیشان حسابی دلخور شده و درصدد تلافی بربیایند. در همین رابطه آندرانیک تیموریان هافبک ملی پوش استقلال که یکی از صمیمی ترین رفقای جباری محسوب می شود، در قبال این قضیه واکنش نشان داد و به تلافی صحبت های رحمتی علیه جباری، با صدای بلند در راهروهای رختکن استقلال، گل اول کره ای ها را حاصل اشتباه گلر استقلال خواند و با صدای بلند گفت: «آقایان فقط ادعا دارند ولی از فاصله ۳۰ متری گل چیپ می خورند! » خبر طعنه آبدار آندو خیلی زود به رحمتی رسید و او قصد داشت تا جواب محکمی به تیموریان بدهد اما به دلیل شرایط موجود و جو حاکم بر رختکن فعلا از آن صرفنظر کرد تا به وقتش از خجالت آندو دربیاید! گفته می شود رحمتی حتی این نکته را با فتح اله زاده در میان گذاشته در این زمینه با آقای مدیرعامل کاملا هماهنگ باشد! به ویژه اینکه هر دو فصل مشترکی به نام دشمنی با جباری دارند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات