با دیدار تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و صنعت مس کرمان پنجمین کلین شیت متوالی رحمان احمدی در فاصله هفته های هشتم تا دوازدهم به ثبت رسید.

به گزارش افکارنیوز ، با دیدار تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و صنعت مس کرمان پنجمین کلین شیت متوالی رحمان احمدی در فاصله هفته های هشتم تا دوازدهم به ثبت رسید.

فولاد مبارکه سپاهان با رحمان احمدی در طی پنج هفته اخیر قفلی آهنی بر روی دروازه خود زده تا رکورد بسته ماندن این دروازه به مرز پانصد دقیقه نزدیک شود.

در پایان خاطرنشان می شود: آخرین باری که دروازه سپاهان و رحمان احمدی باز شد مربوط به بازی هفته هفتم سپاهان و داماش در شهر رشت است که روح الله سیف الهی مهاجم داماش در دقیقه ۶۹ دروازه سپاهان را باز کرد و بعد از آن رحمان احمدی با حساب پنج بازی گذشته اش و دقایق باقیمانده در بازی داماش ۴۷۱ دقیقه است که گل نخورده است و اگر بتواند در هفته سیزدهم هم برای ۲۹ دقیقه دروازه اش را در مقابل تیم سابقش سایپا بسته نگه دارد به رکورد پانصد دقیقه گل نخوردن خواهد رسید. رحمان به غیر از این پنج بازی در هفته اول هم مقابل فولاد گل نخورد تا با شش کلین شیت یکی از بهترین دروازه بان های لیگ سیزدهم باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات