مدیرعامل پرسپولیس با تکذیب معاوضه غریبی و عباس زاده با انصاری فرد گفته که پرسپولیس به هیچ بازیکنی رضایتنامه نمی دهد.

به گزارش افکارنیوز ، چند ماه پیش همه در پیشنهادهای شان دنبال نام پرسپولیس می گشتند و امروز، دعواست که کدام بازیکن زودتر رضایتنامه بگیرد!

نخستین بازیکنی که رضایتنامه اش را طلب کرد، رضا محمدی بود که می گفت نگذاشتند اول فصل به ذوب آهن برود و بعد هم با جذب علیرضا حقیقی کلا امیدهایش را به باد دادند. هر چند که حالا دیگر خود حقیقی هم میلی به ماندن ندارد و منتظر شانسی دوباره است برای بازگشت به روبین کازان. آنچه مسلم است اینکه نقل و انتقالات نیم فصل، یکی از این دو دروازه بان را از پرسپولیس خواهد گرفت.

آنها اما تنها بازیکنان جدایی طلب پرسپولیس نیستند چرا که مارکو سکپانوویچ هم دور از چشم باشگاه دنبال تیم می گردد و رضا حقیقی هم اعتماد سرمربی را از دست داده و تاب نیمکت نشینی های بیش از این را ندارد. او البته به طور واضح حرفی از رفتن نزده اما دوستانش در تیم می گویند که فقط تا نیم فصل میهمان پرسپولیس خواهد بود.

ریشه این جدایی طلبی را باید در همان محرومیت پرماجرا پیدا کرد. حالا هم تازه ترین شایعه درباره او، مذاکره پنهانی اش با استقلال و سپاهان است و اینکه حقیقی خیلی هم بی میل به پوشیدن پیراهن تیم اصفهانی نیست.

پیشنهادی مشابه را هم گویا تراکتورسازی برای علیرضا نورمحمدی فرستاده که فعلا بی پاسخ مانده چرا که خود نورمحمدی هنوز تصمیم به ترک پرسپولیس نگرفته.

بر خلاف او، میلاد غریبی خیلی واضح از تصمیم خود برای جدایی گفت و رضایتنامه اش را طلب کرد. درباره او هم شنیدیم که قرار است با همراهی محمد عباس زاده به تراکتورسازی برود و جا را برای بازگشت کریم انصاری فرد باز کند.

این شایعه اما خیلی زود از سوی مدیرعامل باشگاه مهر تکذیب خورد: «خبر بازگشت انصاری فرد درست نیست و برنامه ای هم برای تعویض بازیکنان مان با او نداریم. گذشته از اینها دایی هم فعلا برای جذب بازیکنان جدید در نیم فصل چیزی به باشگاه اعلام نکرده. »

بازیکنان ناراضی پرسپولیس اما حاضر به ماندن نیستند. هر چند که به گفته رویانیان، باشگاه هم آنها را ساده از دست نخواهد داد: «نفر اول کادر فنی علی دایی است و او باید درباره این مسائل نظر بدهد. به شخصه راضی به جدایی هیچ بازیکنی نیستم. ما این بازیکنان را استخدام کردیم تا به پرسپولیس کمک کنند. نیمکت نشینی و یا بازی نکردن شان هم با نظر کادر فنی است و هر تصمیمی که دایی برای آنها بگیرد، ما می پذیریم. من از شنیدن شایعه جدایی حقیقی خیلی ناراحت شدم و در واقع شوکه شدم. دوست و دشمن هم این را قبول دارند که حقیقی یکی از بهترین هافبک های حال حاضر ایران است و من هرگز نمی گذارم برود، مگر اینکه دایی تصمیم دیگری بگیرد. اگر می خواستیم او را به تیم های دیگر بدهیم همان اول می فرستادیمش اروپا. »

آقای مدیرعامل البته خودش هم خوب می داند که اختیاری برای تصمیم گیری مستقل درباره این بازیکنان جدایی طلب ندارد. به همین خاطر است که علی دایی را به نشستی متفاوت دعوت کرده و از او خواسته که لیست خرید و مازادش برای نیم فصل را هم با خود همراه داشته باشد تا بر اساس آن بتواند تکلیف بقیه بازیکنان را مشخص کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات