بهانه قلعه نویی برای کنار گذاشتن مهاجم استقلال در نیم فصل جور شد.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در این فصل اعتقاد چندانی به عملکرد آرش برهانی ندارد و با وجود این که مهاجم آبی پوشان در بازی اول استقلال در ترکیب قرار گرفت و حتی موفق به گلزنی شد. باز هم قلعه نویی او را از ترکیب دور کرد.

سرمربی آبی پوشان بارها به دستیارانش دلایل نیمک نشینی برهانی را گفت و به این موضوع اشاره داشت که این بازیکن در تمرینات بسیار بی انگیزه کار می کند و تا وقتی به خاطر دور شدن از ترکیب روحیه نداشته باشد به او بازی نمی دهد.

قلعه نویی گفته بود که اگر برهانی سر و سامانی به وضعیت روحی و روانی خود بدهد قطعا با توجه به نیازی که در خط حمله دارد به او میدان خواهد داد اما به نظر می رسد مصاحبه آرش پس از دیدار برگشت مقابل اف سی سئول باعث شده تا سرمربی استقلال برای کنار گذاشتن او مصمم تر شود.

از سوی دیگر فتح الله زاده همیشه حامی برهانی بوده و ابتدای فصل هم اجازه جدایی به این بازیکن نداد ولی صحبت های برهانی مبنی بر اینکه دلیل رفتارهای سرمربی را نمی فهمد بهانه خوبی شده برای قلعه نویی تا نام این مهاجم را در صدر فهرست فروش خود قرار بدهد.

این در حالی است که از طریق برخی افراد به قلعه نویی خبر رسیده که برهانی توافقاتی با باشگاه تراکتورسازی داشته و به همین دلیل دیگر انگیزه ای برای بازی کردن در استقلال ندارد.

این شایعات تایید نشده سبب شد سرمربی استقلال تصمیم به معاوضه برهانی بگیرد تا از رفتن آرش ضرر نکند و مهاجم دیگری را که مدنظر دارد جذب کند. در همین خصوص گفته می شود، قلعه نویی از طریق رئیس هیات مدیره سپاهان باب مذاکرات را برای معاوضه برهانی و افشین آغاز کرده است و با توجه به اینکه در شرایط کنونی کرانچار از وضعیت مهاجم تیمش رضایت ندارد، بهترین فرصت است تا توافقات حاصل شود.

این در حالی است که طی روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر معاوضه برهانی با انصاری فرد هم سر زبان ها افتاد ولی به علت عملکرد خوب مهاجم تراکتورسازی، استقلالی ها اعتقاد دارند که پرداختن به این انتقال وقت را تلف می کند و مسئولان تراکتورسازی به راحتی مهاجم توانمند و گلزن خود را از دست نمی دهند.

در همین خصوص گفتنی اینکه محمد مهدی نظری نیز دیگر مهاجم استقلال است که صحبت هایی مبنی بر معاوضه او با یکی از مهاجمان خوب لیگ برتری به گوش می رسد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات