هفته هفتم سری A

هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با پیروزی خانگی مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها برابر روسونری و تساوی تیم های لاتزیو و فیورنتینا به پایان رسید.

به گزارش افکارنیوز ، در آخرین بازی از هفته هفتم سری A، شب گذشته تیم یوونتوس، قهرمان ۲ فصل اخیر رقابت ها در ورزشگاه خود میزبان میلان بود و با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید.

اگرچه این میلان بود که لحظاتی پس از به صدا در آمدت سوت آغاز بازی و در دقیقه یک توسط سولی مونتاری به گل رسید، اما در ادامه بانوی پیر ۳ بار دروازه میهمان را باز کرد. گل نخست یوونتوس را آندره آ پیرلو، هافبک ایتالیایی که دو فصل پیش از میلان به بیانکونری پیوست در دقیقه ۱۵ به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۹ سباستین جووینکو ورق را به سود بیانکونری برگرداند و برای اولین بار یوونتوس را در این بازی پیش انداخت. ۵ دقیقه از به ثمر رسیدن این گل نگذشته بود که داور کار میلان را برای جبران گل خورده سخت کرد وقتی فیلیپ مکسس را برای دومین بار در عرض ۶ دقیقه با کارت زرد جریمه و اخراج کرد. درست یک دقیقه پس از اخراج مدافع فرانسوی روسونری بود که یووه توسط جورجو کیه لینی سومین گل را به ثمر رساند.

در دقیقه ۹۰ سولی مونتاری دومین گل خود و میلان را به ثمر رساند اما گل او به تیمش برای امتیاز گرفتن از خانه بانوی پیر کمکی نکرد تا قرمزو مشکی پوشان با قبول سومین شکست این فصل خود با ۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی سری A باقی بمانند.

یوونتوس به لطف ۳ امتیاز این بازی ۱۹ امتیازی شد تا به کورس شانه به شانه خود با ناپولی برای خارج کردن صدر جدول از چنگ رم صدرنشین ادامه دهد.

در جدول رده بندی سری A در پایان هفته هفتم، رم با ۲۱ امتیاز صدرنشین است و تیم های ناپولی و یوونتوس هر کدام با ۱۹ امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات