شکری:

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده تیاگو گفت: تیاگو شکایتی را به کمیته انضباطی فیفا ارائه و یک مبلغی را ارائه کرده است بر این اساس ما هم دفاعیاتمان را طی چند روز آینده به فیفا ارائه می کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، مصطفی شکری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: تیاگو به مسئولان فیفا اعلام کرده که ۶۷ هزار دلار از باشگاه پرسپولیس مطالبه دارد در حالی که برحسب مدارکی که داریم نه تنها بدهکار نیستیم بلکه این بازیکن باید مبلغی را به باشگاه بپردازد.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: تیاگو علاوه بر اینکه ۱۰ درصد جریمه شده بود مبلغی از قراردادش هم به دلیل عملکرد ضعیفش کاسته شده است. بر این اساس این بازیکن طلبی از باشگاه ندارد و باید ۵ هزار دلار به باشگاه عودت دهد.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: به هر حال ما مستندات لازم را به فیفا ارائه دادیم و انتظار داریم که دلایل ما را مد نظر قرار دهند.

وی درباره پرونده سکوبرت بیان داشت: در حال حاضر ما منتظر جوابیه فیفا هستیم. سکوبرت اظهار علاقه کرده که با توافقات دو سویه پرونده اش در فیفا بسته شود و ما هم از درخواست این مربی استقبال کردیم.

وی درباره احتمال شکایت علی دایی از مایلی کهن در قوه قضائیه گفت: حق قانونی دایی است که از مایلی کهن شکایت کند و مراجع قانونی هم رسیدگی کنند. به هر حال من از تصمیم دایی مطلع نیستم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات