مدافع ملی پوش تیم فوتبال سپاهان گفت: ربازی با مس کرمان می توانستیم یک پیروزی دیگر بدست آوریم و واقعا حیف شد که نتوانستیم موفق باشیم.

به گزارش افکارنیوز ، درباره شرایط اردوی تیم ملی اظهار داشت: روز یکشنبه اولین جلسه تمرینی خود را پشت سر گذاشتیم و خوشبختانه همه چیز خوب بود. البته تیم ما هنوز کامل نیست و ظرف روزهای اینده تیم کامل می شود و تمرینات با حضور همه نفرات برگزار می شود. برای بازی با تایلند آماده می شویم و همه چیز خوب پیش می رود.

وی درباره شوخی های کی روش در تمرین روز یکشنبه عنوان کرد: او درباره تیم صحبت می کرد. نمی توانم بگویم او چه می گفت و بهتر است خودش بگوید داستان چه بوده است!

مدافع تیم ملی درباره انتقادهایی که از نفرات دعوت شده می شود، تصریح کرد: انتقاد خاصی نبوده است. با این حال باید بگویم اینکه چه نفراتی دعوت شوند و چه نفراتی در لیست نباشند برمی گردد به نظر سرمربی تیم ملی. قطعا کی روش لیگ را زیر نظر داشته است و بی تردید نفرات دعوت شده از آماده ترین ها هستند. ضمن اینکه اگر بازیکنی دعوت نشده از روی غرض نبوده است چون کادرفنی همه بازیکنان را زیر نظر گرفته اند.

حاج صفی درباره عدم دعوت از علی حمودی بیان داشت: خداوکیلی حمودی دربازی های گذشته سپاهان عمفلکرد خوبی داشته و می توانست در لیست تیم ملی قرار بگیرد. شخصا دوست داشتم حمودی هم به تیم ملی دعوت می شد چون در این مدت خوب کار کرده است. امیدوارم در اردوهای بعدی مورد توجه کی روش قرار بگیرد.

مدافع چپ پای تیم ملی درباره رقابت با پولادی و بیگ زاده گفت: این دو بازیکن از بهترین چپ پاهای ایران هستند اما من نیز هر روز بهتر از دیروز می شوم و تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می گذارم. امیدوارم بتوانم با این تمرینات نظر کی روش را جلب کنم.

حاج صفی درباره بازی با تایلند اظهار کرد: ما باید این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذاریم. این دیدار در زمین خودمان است و مقابل چشمان هوادارانمان بازی می کنیم. تایلند را آنالیز خواهیم کرد و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم.

وی در پایان با اشاره به شرایط سپاهان اضافه کرد: خداراشکر شرایط سپاهان بسیار بهتر از قبل شده است. دربازی با مس کرمان می توانستیم یک پیروزی دیگر نیز بدست آوریم و واقعا حیف شد که نتوانستیم موفق باشیم اما خداراشکر شرایط تیم خوب است و انشاءالله در آینده جبران می کنیم و به صدر جدول می رسیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات