رئیس فدراسیون والیبال گفت: هدف ما حضور در بین چهار تیم برتر جهان است.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا داورزنی امشب در حاشیه مراسم استقبال از غیورمردان والیبال کشور که با حضور سرپرست وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان کشور در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، در جمع خبرنگاران، قهرمانی ارزشمند تیم ملی والیبال را به ملت غیور ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب تبریک گفت و اظهار داشت: امیدواریم تیم ملی والیبال توانسته باشد یک بار دیگر لبخندی بر لبان ملت ایران نشانده باشند و این روند همواره ادامه داشته باشد.

رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: امروز والیبال ایران اسلامی در بالاترین سطح خودش در جهان تلاش می کند و جمهوری اسلامی ایران با قهرمانی آسیا به عنوان نماینده آسیا به مسابقات بین قاره ای جهان راه یافت و در این دوره از مسابقات با قدرت های دیگری همچون روسیه، آمریکا، برزیل و… روبرو می شود و این مهم افتخاری برای کل والیبال آسیا است.

وی در ادامه با اشاره به صحبتی که با رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا داشت، خاطرنشان کرد: رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا گفت «افتخار می کنم که ایران به عنوان نماینده قاره آسیا در مسابقات بین قاره ای جهان حضور می یابد. »

داورزنی همچنین به دیدار و صحبت هایش با رئیس فدراسیون جهانی والیبال اشاره و عنوان کرد: حضور تماشاچیان ایران در مسابقات والیبال آسیا و همچنین حضور تماشاچیان در لیگ جهانی والیبال در سال گذشته برای رئیس فدراسیون والیبال جهان جالب بود.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: رئیس فدراسیون جهانی والیبال از فراهم شدن زمینه میزبانی ایران از لیگ برتر جهانی والیبال نوید داد و ابراز امیدواری کرد با کمک دولت، مجلس و صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان بتوانیم برای نخستین بار افتخار بزرگ را برای کشور که میزبانی از لیگ برتر جهانی والیبال است را به دست آوریم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه لیگ برتر جهانی والیبال بالاترین مرحله جهانی والیبال است، توانایی ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهیم، بیان داشت: امیدواریم در این مسیر موفقیت که طی می کنیم، بتوانیم در آینده به قله های بالاتری برسیم.

رئیس فدراسیون والیبال در پایان اذعان کرد: حضور در بین چهار تیم برتر دنیا از اهدافی است که به دنبال آن هستیم و به لطف خدا در آینده به آن می رسیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات