بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقات امارات اثبات کردیم که والیبال ایران فراتر از آسیاست.

به گزارش افکارنیوز ، محمد موسوی اظهار داشت: قهرمانی در آسیا آسان نیست و از آن دشوارتر تکرار قهرمانی است. ما ۲ سال پیاپی توانستیم این کار سخت را انجام دهیم. این موضوع نشان می دهد که والیبال نه تنها پس رفت نکرده بلکه پیشرف داشته است.

وی ادامه داد: در دوره گذشته مسابقات در ایران بود و ما حتی ست های باخته هم داشتیم اما در امارات درست است که با توجه به حمایت همه جانبه تماشاگران ایرانی کمبودی نیست به ایران احساس نمی کردیم اما به هر حال در کشوری دیگر و تنها در حالی که حریفان بیشتر از یک ست نمی توانستند از ما بگیرند قهرمان آسیا شدیم.

بازیکن تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: این موفقیت را مدیون اعتماد به نفسی هستیم که در لیگ جهانی پیدا کردیم و در آنجا مشخص شد که والیبال ایران از سطح آسیا فراتر رفته است.

موسوی خاطرنشان کرد: خدارا شکر می کنم که توانستیم دل مردم ایران را شاد کنیم و حضور مردم علاقه مند در فرودگاه نیز انرژی مثبتی به ما داد.

بازیکن تیم ملی والیبال تاکید کرد: کار ما تمام نشده است و بلافاصله باید برای مسابقات بین قاره ای آماده شویم چرا که در آن مسابقات با تیم های بزرگ جهان روبرو خواهیم شد و باید بتوانیم از جایگاه و اعتباری که اکنون والیبال ایران نه تنها در آسیا بلکه در جهان پیدا کرده دفاع کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات