سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شب گذشته با رحمتی و اکبرپور حرف زدم و آنها گفتند اختلافی با صادقی ندارند.

به گزارش افکارنیوز ، میرشاد ماجدی در خصوص جلسه روز گذشته اهالی فوتبال با کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جا دارد از پورمختار رئیس کمیسیون اصل ۹۰ تشکر کنم که انصافا با تشکیل این جلسه نشان داد که به فکر اهالی فوتبال و ورزش است.

وی افزود: همه می خواهند از فوتبال لذت ببرند ولی چند نفر ذلت به وجود می آورند و از همین رو مردم ما باید نسبت به برخی اتفاقاتی که در فوتبال رخ می دهد واکنش منفی نشان دهند. خوشحال هستم که وقتی ناهنجاری به وجود می آید دوستان ورود می کنند و باید به این افراد آفرین گفت و از آنها می خواهم که تا آخر کار پشت قضیه بمانند. کسانی که باعث این زد و بندها می شوند باید از فوتبال محو شوند ولی اتفاقی که در جلسه دیروز رخ داد این بود که همه فوتبالی ها خواستار این بودند که متخصصان این رشته در فوتبال کار کنند، در واقع آنها خواستار این بودند که فوتبال دست فوتبالی ها باشد چون ما از عدم تخصص افراد ضربه می خوریم.

سرپرست تیم استقلال در ادامه گفت وگو با فارس تأکید کرد: یکی از نمایندگان مجلس حرف خوبی را به زبان آورد، او گفت در دنیا دو بار صعود یک کشور را به اهتزاز درمی آورند یک بار وقتی رئیس جمهور یک کشور در جایی حضور داشته باشد و بار دیگر هنگامی که یک ورزشکار قهرمان یک دوره از مسابقات می شود. به نظر من به جای آنکه آیینه تمام قد باشیم باید آیینه اندیشه ها شویم و ای کاش به جای احداث این همه سالن بدنسازی ۵ درصد این سالن ها را به اتاق فکر اختصاص می دادیم. این روزها همه به فکر بزرگ کردن عضلات و فیزیک خود هستند در حالی که ما در زمینه آموزش بیشتر نیازمندیم.

ماجدی در خصوص اینکه آیا در مورد محسن قهرمانی و اتفاقات رخ داده صحبتی مطرح شده که گفت: تعدادی از نمایندگان داوری در جلسه حضور داشتند و محبت کردند و مسائلی را گفتند البته همه اعتقاد دارند که داوران ما کاملا پاک هستند و اگر خدای ناکرده اتفاقی رخ داده نباید آن را به همه وصل کرد.

ماجدی در خصوص صحبت های امیرحسین صادقی علیه بازیکنان استقلال و اظهارنظر اکبرپور علیه مدافع ملی پوش این تیم گفت: من معتقدم نباید وارد جنگ های داخلی شویم و بازیکن نباید نسبت به هم تیمی اش بدبین شود. شاید منظور صادقی، رحمتی نبوده ولی او هم نباید طوری صحبت کند که هم تیمی هایش دلخور شوند. در تیم ما هم جنگ داخلی وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه این صحبت ها نشان دهنده اختلاف در استقلال نیست، گفت: اینگونه نیست، اتفاقا دیشب با رحمتی و اکبرپور که صحبت می کردم آنها اختلاف با صادقی را رد کردند و مطمئن باشید صادقی هیچ وقت خانواده اش را که استقلال محسوب می شود ول نمی کند و آنها را زیر سؤال نمی برد، شما بهتر است از گوینده سؤال کنید چون صادقی آنقدر به بلوغ رسیده که علیه رفقایش صحبت نکند. فکر می کنم صادقی شاه کلید ماجرا باشد. او ۱۰ روز در تیم ملی حضور دارد و برمی گردد ولی با یک حرف دنیا عوض نمی شود و من بعید می دانم منظور او به رحمتی و قلعه نویی باشد.

وی در پایان در خصوص اینکه شنیده می شود این بازیکن فعلا از استقلال کنار گذاشته شده، گفت: به عنوان سرپرست تیم از این موضوع اطلاع ندارم و چیزی به من ابلاغ نشده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات