فوتبالیست و بازیگر مشهور ایران گفت: «خودم یک بار مجبور شدم در دوران بازی ام به خبرنگار باج بدهم! »

به گزارش افکارنیوز ، پژمان جمشیدی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی این روزها با سریال" پژمان" میهمان خانواده های ایرانی است و حسابی نقل محافل شده. بازی پژمان جمشیدی در این سریال بازخوردها و انتقادهای فراوانی را هم در پی داشت.

بعد از اعتراض برخی فوتبالیست ها به این سریال حالا نوبت به رسانه ها شده است تا در مورد دیالوگی که در آن جمشیدی اعلام کرده بود کریم انصاری فرد به خبرنگاران پول می دهد تا از او مصاحبه چاپ کنند موضع بگیرند.

پژمان در این دیالوگ که در فرودگاه بود بعد از خواندن مصاحبه کریم انصاری فرد می گوید: «این که بازیکن نیست، حتما به خبرنگاران پول داده تا مصاحبه اش را چاپ کنند. »

جمشیدی در این باره گفت: «پژمان داستان این سریال هر چه می گوید باید از یک گوش شنید و از گوش دیگر بیرون کرد، چون خیلی حراف است و نمی خواهد واقعیت ها را قبول کند. مطمئنا این جمله را طبق همان عادت گفته. همانطور که می بینید در این صحنه مدیر برنامه هایم هم هندزفری در گوشش قرار داده، چون می داند چرت می گویم! »

وقتی از پژمان می خواهیم درباره زمان بازیگری اش و این سوال که آیا مجبور شده به خبرنگاری باج بدهد بعد از کمی طفره رفتن گفت: «خب آن زمان شرایط خیلی فرق می کرد و اگر پول نمی دادی نابودت می کردند و من هم یک بار به طور غیر مستقیم مجبور به این کار شدم! »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات