دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جهان گفت: در رقابت با حریفان برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در ۶۶ کیلو حتی به برادرم هم رحم نمی کنم.

به گزارش افکارنیوز ، سعید عبدولی درباره حضورش در مسابقات کشتی ارتش های جهان گفت: بعد از المپیک تنها در جام یادگار امام (ره) در یک وزن بالاتر به میدان رفتم که البته آن زمان شرایط خوبی داشتم، اما بعد از آن مدت زیادی از تمرینات مسابقه ای دور بودم.

وی ادامه داد: شرایط خوبی دارم و امیدوارم تا پایان اردو به آمادگی مطلوب برای حضور در این مسابقات برسم. کشتی گرفتن در این مسابقات می تواند شروع خوی برای بازگشت به تیم ملی باشد.

دارنده مدال طلای جهان در پاسخ به این سوال که در مسابقات ارتش های جهان قرار است در یک وزن بالاتر به میدان برود و آیا قصد تغییر وزن دارد، گفت:  این تغییر وزن موقتی است و پیش از این هم در جام یادگار امام در ۷۴ کیلو به میدان رفته بودم. امیدوارم بازگشت خوبی با موفقیت در این مسابقات داشته باشم.

عبدولی درباره رقابت با حریفان در ۶۶ کیلو و اینکه امید نوروزی عنوان کرده است که می خواهد تغییر وزن دهد و در این وزن کشتی بگیرد گفت: این موضوع بستگی به سرمربی دارد. البته من حتماً در ۶۶ کیلو کشتی می گیرم و کاری با کسی ندارم؛ برای رسیدن به دوبنده تیم ملی حتی به برادرم هم رحم نمی کنم. برد و باخت برای من فرقی نمی کند و تا حد توانم می جنگم. از مبارزه با هیچ حریفی هم ترسی ندارم.

وی درباره شروع اردوهای تیم ملی نیز گفت: برای بازگشت به تیم ملی و تکرار افتخارات گذشته لحظه شماری می کنم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات