سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است کارلوس کی روش کار مربیان ایرانی را قبول ندارد و به همین خاطر بازیکنانی که حتی در اروپا نیمکت نشین هستند را به بازیکنان داخلی ترجیح می دهد. او با قاطعیت می گوید خیلی ها از اینکه فولاد صدرنشین جدول است زورشان می آید و می خواهند این تیم را وارد حاشیه کنند.

به گزارش افکارنیوز ، حسین ابن قاسم در خصوص آخرین شرایط تیم فولاد خوزستان در تعطیلات لیگ ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما از روز سه شنبه تمریناتمان را آغاز کردیم. قرار است هفته آینده یک بازی تدارکاتی هم برگزار کنیم ولی هنوز تیم حریف مشخص نشده است. خوشبختانه مصدوم هم نداریم و تمام بازیکنان برای بازی با تراکتورسازی آماده هستند.

وی همچنین در خصوص دعوت نشدن هیچ کدام از بازیکنان فولاد خوزستان به تیم ملی، تاکید کرد: کارلوس کی روش بازیکنانی که در اروپا هستند را به بازیکنان داخلی ترجیح می دهد؛ حتی اگر این بازیکنان نیمکت نشین یا سکونشین باشند. شما نگاه کنید علیرضا حقیقی تا وقتی که در تیم روبین کازان بود، به تیم ملی دعوت می شد ولی وقتی به پرسپولیس آمد و شرایط یکسانی با دوره گذشته داشت دیگر دعوت نشد.

سرپرست تیم فوتبال فولاد ادامه داد: هر بازیکنی به هر کشوری برود، حتی اگر این کشورها مالت و لیختن اشتاین باشد، کی روش آنها را دعوت می کند! نمی دانم او چه ایده هایی دارد. به نظرم او به مربیان ایرانی اعتقادی ندارد. به عنوان مثال سردار آزمون بازیکنی است که برای تیم روبین کازان گل زده و سریع هم به تیم ملی دعوت شد ولی بختیار رحمانی که یکی از عوامل اصلی صدرنشینی ماست و در تمام رده های سنی تیم های پایه بازی کرده، جایی در لیست کی روش ندارد.

وی همچنین به تیم امید ایران اشاره کرد و یادآور شد: چند وقت پیش تماس گرفتند و گفتند بختیار رحمانی در فهرست ۳۴ نفره تیم امید قرار دارد. او به شدت از این مسئله خوشحال بود ولی وقتی فهرست نهایی اعلام شد، نام بختیار در آن وجود نداشت. این بازیکن وقتی این خبر را شنید ماتم زده شد. واقعا بختیار را از لحاظ روحی و روانی خراب کردند.

ابن قاسم این مسائل را در راستای ضربه زدن به فولاد دانست و تاکید کرد: باور کنید خیلی ها از اینکه فولاد صدرنشین است، زورشان می آید و می خواهند ما را با این کارها وارد حاشیه کنند. بازیکنان ما جوان و حساس هستند ولی نمی گذاریم تیممان وارد حاشیه شود و جلوی آن می ایستیم. به قول خداداد عزیزی، حسین فرکی تیمش را با مِنچ به صدر جدول نیاورده است.

وی در پاسخ به این سئوال که چه کسانی خواهان ضربه زدن به فولاد هستند؟ ، اظهار داشت: خیلی ها از صدرنشینی ما زورشان می آید. نمی توانم اسمشان را بگویم ولی خودتان" پیدا کنید پرتغال فروش را" . در خوزستان تمام مردم از نبودن بازیکنان فولاد در تیم ملی ناراحتند. حتی استاندار هم شاکی است!

سرپرست تیم فوتبال فولاد افزود: باور کنید حال بختیار رحمانی آنقدر بد است که حتی چند روز پیش به تمرین نیامد. اگر همین بختیار به پرسپولیس می رفت و یا مهرداد جماعتی ما با استقلال قرارداد می بست و به تهران می آمد، راحت به تیم ملی می رفت. این داستان سالیان سال است که در خوزستان ادامه دارد. در زمان های گذشته هم تا وقتی صفر ایرانپاک، مجید حلوایی، برادران مظلومی و… از خوزستان به تهران نرفتند، به تیم ملی دعوت نشدند.

وی در بخش پایانی صحبت هایش درباره صحبت های مجید جلالی سرمربی پیشین فولاد مبنی بر اینکه پس از افشاگری اش در برنامه ۹۰" علنا به باشگاه فولاد زنگ زدند و گفتند که جلالی با حرف هایش به ما اعلام جنگ کرده است، یا او را برکنار کنید یا از این پس ما علیه شما هستیم" ، گفت: من در جریان این موضوع نیستم و تا جایی که می دانم کسی به باشگاه فولاد زنگ نزد.

ابن قاسم همچنین گفت: یادم است جلالی گفت من به کمیته انضباطی رفتم و توضیحاتی دادم؛ جالب اینکه اگر جلالی یک مورد درباره فساد در فوتبال می دانست مسئولان کمیته انضباطی ۱۰ مورد از آنرا می دانستند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات