تیموریان در مسیر جدایی از استقلال

تیموریان که شاهد بدقولی چندباره مسئولان باشگاه استقلال به وعده های داده شده و پرداخت مطالباتش است، تصمیم گرفته ماجرا را یکسره کند و به صورت چراغ خاموش به دنبال جدایی از استقلال باشد. وی با پیشنهاد بسیار جدی از سوی دو باشگاه قطری مواجه شده و قصد دارد در واکنش به شرایط موجود، استقلال را در نیم فصل ترک کند.

گروه ورزشی - آندرانیک تیموریان هافبک ملی پوش استقلال از مسئولان باشگاه به شدت گلایه مند است. تیموریان که در ابتدای فصل با وجود پیشنهادات فراوان حاضر شد با استقلال قرارداد ببندد اما در مذاکرات طولانی اش با فتح ا… زاده تاکید کرده بود که باشگاه در قبال این گذشت او از قراردادهای پر و پیمان خارجی، در پرداخت هایش هوای آندو را داشته باشد و سر موعد مطالبات وی را پرداخت کند. نکته ای که در قرارداد وی نیز منظور شد اما برخلاف وعده و وعید ها، بعد امضای قرارداد، خیلی زود همه چیز فراموش شد و آقای مدیرعامل توافقات را زیر پا گذاشت.


به گزارش افکارنیوز ؛ در واکنش به همین بدقولی تیموریان در اواسط مردادماه حتی چند روزی در تمرینات حاضر نشد و در یکی از بازی ها غیبت کرد اما با وعده مجدد آقای مدیرعامل حاضر شد تا دوباره به تمرینات بازگردد به ویژه اینکه بازی حساس لیگ قهرمانان در راه بود اما با گذشته چند هفته از وعده مجدد فتح ا… زاده، هنوز مطالبات معوقه آندو پرداخت نشده آنچه دلخوری شدید هافبک ملی پوش آبی ها را به همراه داشته است و حتی این موضوع سر زبان ها افتاد که آندو برای نشان دادن اعتراض خود به شرایط مالی به عمد در دیدار رفت مقابل اف سی سئول کارت زرد گرفت تا در دیدار برگشت حضور نداشته باشد که البته این شایعه از سوی برادر آندو و مسئولان استقلال تکذیب شد.


تیموریان که شاهد بدقولی چندباره مسئولان باشگاه استقلال به وعده های داده شده و پرداخت مطالباتش است، تصمیم گرفته ماجرا را یکسره کند و به صورت چراغ خاموش به دنبال جدایی از استقلال باشد. وی با پیشنهاد بسیار جدی از سوی دو باشگاه قطری مواجه شده و قصد دارد در واکنش به شرایط موجود، استقلال را در نیم فصل ترک کند. به ویژه اینکه در قرارداد تیموریان بندی قرار داده شده که در صورت اینکه شرایط پرداختی باشگاه استقلال طبق توافقات نباشد و مطالبات او به تعویق بیفتد، قرارداد تیموریان با استقلال یکطرفه فسخ و بابت جدایی اش مبلغی برای صدور رضایت نامه ندهد. این بند قرارداد باعث شده تا آندو بیشتر از قبل به پیشنهادات خارجی اش فکر کند. او همچنین برادرش را مامور کرده تا با دو باشگاه قطری مذاکرات خود را آغاز کند.


دعوتی که رد شد!


دلخوری شدید تیموریان از خلف وعده پیاپی آقای مدیرعامل در کنار انتشار پیشنهاد دو باشگاه قطری به آندو، سبب شد تا فتح ا… زاده به سرعت دست به کار شده و قبل از جدی شدن ماجرا، بسان همیشه با وعده و وعیدهای پوشالی آندو را دلگرم کرده و از جدایی منصرف کند اما تیموریان که تاکتیک نخ نماشده و تکراری آقای مدیرعامل را می داند، دست رد به سینه فتح ا… زاده زده است. در همین رابطه در ابتدای هفته جاری فتح الله زاده کلی برای آندو پیغام و پسغام فرستاده بود که به دفترش برود و با هم درباره مشکلات مالی حرف بزنند اما مدیرعامل استقلال هرچه صبر کرد، آندو نیامد تا او با رد کردن این دعوت بار دیگر اعتراضش را به مشکلات مالی استقلال نشان دهد. به نظر می رسد که با شرایط فعلی جدایی تیموریان از استقلال در نیم فصل قطعی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات