ملی پوشان فوتبال ایران عصر جمعه در کمپ تیم های ملی تمرین کردند.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در کمپ تیم های ملی آغاز شد. مارکار آقاجانیان، دستیار کارلوس کی روش از ۳۰ دقیقه قبل از شروع تمرین، زمین را مهیای حضور بازیکنان کرد.

کارلوس کی روش ابتدا پنج دقیقه با بازیکنانش صحبت کرد و در حالی که ملی پوشان به دویدن می پرداختند در جمع اصحاب رسانه به مدت ۲۰ دقیقه مصاحبه داشت. بازیکنان بعد از دویدن به مدت ۲۰ دقیقه به گرم کردن پرداختند.

دانیال داوری، رحمان احمدی و حامد لک زیر نظر دن گاسپار، مربی دروازه بان ها تمرین کردند. دروازه بان های ملی پوش ابتدا پرتاب توپ به اهداف مشخص و سپس شوت گیری را تمرین کردند.

بازیکنان در ادامه این جلسه تمرین، سانتر از جناحین و استفاده از توپ های هوایی را در دستور کارشان قرار دادند. آنها سپس زیر نظر مربیان به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند.

پدر دانیال داوری همچون تمرین های قبل در کمپ حضور داشت و کار پسرش را از نزدیک تماشا کرد. منصور ابراهیم زاده، سرمربی راه آهن سورینت نیز از دیگران حاضران سرشناس تمرین تیم ملی در عصر جمعه بود.

مهرداد بیت آشور، بازیکن ایرانی شاغل در لیگ آمریکا در تمرین امروز حضور نداشت و به گفته ی سرمربی تیم ملی، امشب وارد ایران می شود تا از فردا کارش را شروع کند. با توجه به اعلام قبلی فدراسیون ها درباره مصاحبه ی کارلوس کی روش در تمرین امروز خبرنگاران بیشتری نسبت به قبل حضور داشتند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۹ سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی به مصاف تایلند می رود. این بازی در مرحله ی انتخابی جام ملت های آسیا برگزار خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات