مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت از این که بار دیگر می تواند برای تیم ملی بازی کند خوشحال است.

به گزارش افکارنیوز ، رضا قوچان نژاد پیش از آغاز تمرین امروز (جمعه) تیم ملی فوتبال گفت: خوشحالم که بار دیگر به ایران بازگشتم. چند ماه است که با تیم ملی بازی نکرده ایم و حالا خوشحالم که پس از صعود به جام جهانی بار دیگر با تیم ملی بازی می کنم.

وی در ادامه درباره ی میزان آمادگی خودش و احتمال حضور در دیدار برابر تایلند گفت: مهم این است که تیم آماده باشد. خودم خیلی دوست دارم که برابر تایلند بازی کنم اما این هفته بسیار مهم است که خوب تمرین کنیم و با آمادگی کامل به مصاف حریف برویم.

قوچان نژاد درباره ی شناختش از تایلند نیز گفت: نمی شود گفت که راحت این حریف را شکست می دهیم. راستش را بخواهید تایلند را خوب نمی شناسم. فقط چند صحنه از بازی این تیم برابر چین را دیده ام و فهمیدم که بازیکنانش کیفیت خوبی دارند. هرچند اگر در ورزشگاه آزادی بازی خود را انجام دهیم و مثل همیشه باشیم برنده می شویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هم چنین درباره ی صحبت های برخی افراد مبنی بر این که صعود ایران به جام جهانی شانسی بوده است، گفت: مهم این است که با صعودمان به جام جهانی به هدفمان رسیدیم و مردم را خوشحال کردیم. هرکس این حرف ها را بزند نظر خودش را گفته است.

وی در پایان از هواداران تیم ملی خواست تا با حضورشان در ورزشگاه آزادی به تیم ملی روحیه بدهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات