سرمربی تیم فوتبال راه آهن سورینت تهران با بیان اینکه در تمام دنیا همیشه نقد در مورد بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال وجود دارد، گفت: باید بدانیم که سرمربی تیم ملی، بیشتر بازیکنانی را دعوت می کند که با تفکرات او آشنا باشند.

به گزارش افکارنیوز ، منصور ابراهیم زاده در حاشیه تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال ایران در زمین شماره یک کمپ تیم ملی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تمرینات امروز را که زیرنظر داشتم بیشتر برای کارهای گلزنی بود. کی روش همچنین به دنبال بالا بردن مهارت بازیکنان مهاجم و مدافع تیم ملی فوتبال است.

 وی با بیان اینکه کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال تلاش دارد از تمامی نیروی های فوتبالی ایران سود ببرد، در باره دعوت کردن بازیکنان لیگ های خارجی گفت: باید بازیکنان ایران که در لیگ های خارجی هم بازی می کنند، دیده شوند اما بازیکنان ایران هم باید مدنظر کادر فنی تیم ملی فوتبال قرار گیرند. مثلا تیم هایی مثل نفت تهران و فولاد خوزستان، جایگاهشان در لیگ بی دلیل نیست. به طور مثال یعقوب کریمی که در سپاهان اصفهان زیاد بازی نمی کند، به دلیل عملکرد خوبش در گذشته در تیم نفت تهران به تیم ملی دعوت شد.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن سورینت تهران تصریح کرد: مطمئن باشید اگر اردوهای قبلی تیم ملی که لغو شد، برگزار می شد، بسیاری از بازیکنان تیم ها که مدنظر هستند، دعوت می شوند.

وی در مورد این مطلب که تیم ملی شانسی به جام جهانی رفته است، گفت: در فوتبال همیشه شانس وجود دارد و باید بدانیم تمرین می کنیم تا شانس خود را افزایش دهیم. من معتقد هستم تیم ملی ما با برنامه راهی جام جهانی شد و اسم این برنامه داشتن را موفقیت می گذارند. امیدوارم این موفقیت ها تداوم داشته باشد.

ابراهیم زاده در مورد اینکه به نظر می رسد مسوولان فدراسیون فوتبال پس از مطرح شدن برخی اسامی دیگر، مثل موارد مشابه در خارج از فوتبال، با قدرت بحث فساد در فوتبال را پیگیری نمی کنند، گفت: من اینگونه فکر نمی کنم، زیرا اگر به احکام صادره دقت شود، کلمه موقت را مشاهده می کنید که به معنای این است در آینده این مساله پیگیری خواهد شد و موقتی نیست!

تیم ملی فوتبال ایران، عصر امروز (جمعه) یک جلسه تمرین در کمپ تیم های ملی فوتبال برگزار کرد تا خود را آماده رویارویی با تایلند در روز سه شنبه هفته جاری کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات