آخرین خبرهای از اردوگاه آبی حکایت از قرارگرفتن نام ۴ بازیکن در لیست مازاد دارد.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده بروز تغییرات در ترکیب نیم فصل دوم استقلال را تایید کرده و این بدان معنا است که امیر قلعه نویی از همین حالا لیست بازیکنان مازاد را در اختیار او قرار داده و قطع به یقین وقتی لیست مازاد به مدیرعامل داده شده لیست بازیکنانی که باید جذب شوند نیز در اختیار مدیرعامل قرارگرفته تا به سرعت اقدام بشود.

قلعه نویی نیم فصل گذشته هم تغییرات زیادی در تیمش ایجاد کرد که این موجب پیشرفت استقلال در فاز گلزنی شد. حالا استقلال هم در فاز دفاعی و هم در فاز هجومی نیاز به برخی تغییرات دارد.

در همین راستا قرار است تعدادی از بازیکنان از لیست خارج بشود تا بازیکنان مورد نظر جذب بشوند. البته هنوز نام بازیکنانی که در لیست مازاد قراردارند به طور رسمی توسط باشگاه استقلال تایید نشده اما گفته می شود مهدی نظری، آرش برهانی، علیرضا نیکبخت و فردین عابدینی از جمله بازیکنانی هستند که در نیم فصل دوم از استقلال جدا خواهند شد.

جدایی برهانی از استقلال اما محترمانه خواهد بود و استقلالی ها قصد دارند این بازیکن را با یکی از مهاجمان مد نظر خود معاوضه کنند اما در قبال دیگر بازیکنان ضرورتی به معاوضه نیست و باشگاه استقلال برای اینکه لیست خود را باز کند بازیکنانی که عملکرد خوبی در استقلال نداشته اند را از لیست کنار می گذارند. نیکبخت و عابدینی از این جمله بازیکنان هستند. در واقع قلعه نویی می خواهد بار اضافی را زمین بگذارد. البته اگر بازیکنانی مانند داود حقی جذب نشوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات