زمزمه های جدید بین آبی پوشان؛

غیبت های مکرر ساموئل هافبک تیم فوتبال در تمرینات استقلال بعد از بازگشت این تیم به تهران آن هم به دلایل نامعلوم باعث شد تا شائبه های زیادی در خصوص این بازیکن به وجود بیاید.

به گزارش افکارنیوز ، ساموئل، هافبک سیاهپوست تیم فوتبال استقلال بعد از بازی مقابل اف-سی سئول کره جنوبی در هیچ یک از جلسات تمرینی آبی پوشان شرکت نکرد، این در حالی است که هیچ یک از بازیکنان و کادر فنی استقلال اطلاعی از اینکه وی کجاست و به چه علت در تمرینات حاضر نمی شود ندارند، حتی میرشاد ماجدی سرپرست استقلال هم در خصوص ساموئل اعلام کرده است که وی قرار بود از یکشنبه خود را به کادر فنی معرفی کند اما نمی دانم چه شده است که هنوز خبری از وی نیست!

جدیدترین خبرهای درگوشی حاکی از آن است که بازیکن استقلالی ای که مورد توجه اف-سی سئول قرار گرفته ساموئل بوده است نه محمد قاضی، زیرا وی در بازی بازگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به تیم کره ای یک گل هم زده و همین عامل باعث شده است تا کره ایها را مجذوب بازی خود کند.

به این ترتیب اگر غیبت های این بازیکن به معنی قهر از استقلال باشد و در قرارداد این بازیکن قید شده باشد در صورت اجرا نشدن تعهدات مالی باشگاه مجوز فسخ قرارداد را دارد، همه شرایط فراهم می شود تا ساموئل به راحتی و بدون بازگشت به تهران، عازم کره جنوبی شود.

به هر حال تمام این حدس و گمان ها را بازگشت و یا برنگشتن هافبک سیاهپوست استقلال به تهران در روزهای آینده مشخص خواهد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات