ملی پوش بسکتبال ایران گفت: احتمالا خون والیبال رنگین تر از بسکتبال است که عرق قهرمانی شان خشک نشده از آنها تقدیر کرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، جواد داوری در مورد تقدیر از والیبالیست ها به خاطر قهرمانی در آسیا و بی توجهی به بسکتبال اظهار داشت: نمی دانم واقعا در این زمینه چه بگویم، اما شاید خون والیبالیست ها رنگین تر از ماست که دو روز از قهرمانی شان نگذشته از آنها تقدیر می کنند.

وی ادامه داد: با این اتفاق مسئولان ورزش لطف شان را بار دیگر شامل حال بسکتبال کردند! بی توجهی به بسکتبال تکراری شده و صحبت های ما هم دیگر فایده ای ندارد.

ملی پوش بسکتبال ایران گفت: از نداشتن سالن همه چیز مشخص است که چه قدر به بسکتبال بی مهری وجود دارد و ارزشی هم برای بازیکنان ملی در نظر گرفته نمی شود. دو ماه از قهرمانی مان در آسیا و راهیابی به جام جهانی گذشته است، اما هیچ خبری از پاداش و تقدیر نیست.

داوری در خصوص وضعیتش برای فصل آینده عنوان کرد: فعلا چیزی مشخص نشده است و هنوز با هیچ باشگاهی به صورت جدی صحبت نکرده ام. پیشنهادهایی می شود، اما چندان جدی نیست.

بازیکن اصفهانی بسکتبال در مورد حضور ذوب آهن در بسکتبال عنوان کرد: از این اتفاق خوشحالم. ذوب آهن یکی از تیم های بزرگ بسکتبال بوده است و باید حضور دوباره آنها را به فال نیک بگیریم.

کمیته ملی المپیک روز پنجشنبه در مراسمی از تیم ملی والیبال برای قهرمانی در آسیا با اهدای جوایزی تقدیر کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات