پس از اظهارات دبیرستاد منشور اخلاقی علیه امیر قلعه نویی، باشگاه استقلال به این حرف ها واکنش نشان داد.

به گزارش افکارنیوز ، در این بیانیه آمده است: بدون تردید دلیل افزایش بدگویی ها و شایعه پراکنی های این گونه افراد، مسائل مطرح شده درباره عملکرد آقایان در جلسه اخیر کمیسیون اصل نود است.

پیرو اظهارات امروز حجت الاسلام علیپور در مصاحبه با یکی از رسانه ها ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد:

۱ - آقای قلعه نویی، سرمربی تیم استقلال بدون شانتاژ رسانه ای و فرهنگ منسوخ شده بگم بگم های معروف، پیگیر شکایت و ابهاماتی است که درباره آقای علیپور وجود دارد و در صورت موافقت نهادهای مرتبط، اطلاعات لازم در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

۲ - بازی با کلمات و استفاده از اصطلاحاتی مانند سیل و تاریکخانه بیشتر شبیه جریانی در ورزش است که در سالهای گذشته مدام می خواست فاش کند و بازماندگانش همچنان این عادت ناپسند را ادامه می دهند.

زمانه این ادعاها به پایان رسیده و به زودی مشخص می شود که از جام جهانی ۲۰۰۶ تا به امروز چه کسانی با نقاب دین، نه تنها بر زیبایی ها و فوتبال پاک نیفزودند بلکه بر زشتی ها، تهمتها و الودگی ها اضافه کردند.

۳ - بدون تردید دلیل افزایش بدگویی ها و شایعه پراکنی های این گونه افراد، مسائل مطرح شده درباره عملکرد آقایان در جلسه اخیر کمیسیون اصل نود است.

به گزارش ایسنا، علیپور امروز گفته بود به بحث هایی که درباره امیر قلعه نویی وجود دارد ورود خواهد کرد؛ صحبتی که با واکنش سرمربی استقلال روبه رو شد و گفت که حرف های علیپور نشان می دهد او راهش را به" درستی" طی می کند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات