اینیستا:

هافبک تیم ملی اسپانیا از آخرین بازی کشورش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ به عنوان یک بازی خاص برای خود یاد کرد.

  تیم ملی اسپانیا امشب (سه شنبه) برای مسجل کردن صعودش به مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ در شهر آلباسته میزبان تیم ملی گرجستان است. آلباسته زادگاه آندرس اینیستا و جایی است که او اولین بازی ملی خود را برای اسپانیا انجام داد. به همین خاطر بازگشت به این شهر و انجام یک بازی ملی دیگر برای او اتفاقی خاص محسوب می شود.

اینیستا در خصوص این بازی گفت: زمانی که فهمیدم این بازی قرار است در آلباسته برگزار شود ومن هم می توانم در آن حضور داشته باشم، بی نهایت خوشحال شدم. از الان تا زمانی که بازی تمام شود، لحظات پر احساسی خواهم داشت. امیدوارم مردم از تماشای این بازی لذت ببرند چون خیلی پیش نمی آید که ما در اینجا بازی کنیم و البته لذت این مساله زمانی بیشتر می شود که ما هم صعودمان را قطعی کنیم.

اینیستا افزود: باید حواس مان را روی کارمان متمرکز کنیم. این یک بازی دوستانه یا یادبود نیست پس ما باید از دقیقه اول تلاش کنیم و از حریف پیش بیفتیم تا در ادامه کارمان را راحت تر کنیم. این بازی برای من بازی خاصی است چون من اهل همین منطقه هستم.

اینیستا در شرایطی خود را برای حضور در دیدار برابر گرجستان در آلباسته آماده می کند که اولین بازی ملی اش را در همین شهر و برابر تیم ملی روسیه انجام داده بود. او در این خصوص تصریح کرد: آن روز یکی از شادترین روزهای دوران بازیگری ام بود چرا که به من اجازه داده شد اولین بازی ملی ام را در شهرم انجام دهم. حالا دوباره به آنجا برگشته ام اما هدف اصلی مان بردن بازی و صعود است. اگر بتوانم در این بازی گل بزنم عالی می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات