کرانچار؛

سرمربی کروات سپاهان گفت: «از حضور نویدکیا در کنار خودم استقبال می کنم چرا که حضور او در کادر فنی موثر است. »

به گزارش افکارنیوز ، زلاتکو کرانچار برخلاف مسئولین باشگاه سپاهان با خداحافظی نویدکیا از فوتبال موافق است: «طبیعتا خود محرم به این اعتقاد رسیده که بعد از آخرین جراحی بخواهد کارنامه دوران بازیگری را با خداحافظی ببندد. اما معتقدم باید باشگاه نویدکیا را حفظ کند به عنوان یک عضو کادر فنی یا سرپرست و هر مسئولیت دیگری که جایگاه او را حفظ کند. معمولا کسانی که اسطوره باشگاه هستند باشگاه پس از پایان دوران بازیگری برای آنها پست در نظر می گیرد. »

کرانچار در پاسخ اینکه آیا او حاضر است از محرم به عنوان یکی از دستیارانش استفاده کند گفت: «البته از حضور نویدکیا در کنار خودم استقبال می کنم چرا که حضور او در کادر فنی موثر است. »

کرانچار در خصوص جدایی آرش افشین و کریمی می گوید: «هیچ کس جایی نمی رود و ما آنها را رها نمی کنیم و تا نیم فصل همه در کنار هم هستیم. » کرانچار مدعی است سپاهان اولویت اولش لیگ است و بعد جام باشگاههای آسیا.

سرمربی آرام سپاهان در خصوص واکنش هایش حرف جالبی می زند: «من هم به موقع عکس المعل نشان می دهم اما اینطور نیست که به نسبت به حرف دیگران بی تفاوت باشم. انتخاب می کنم که در چه زمانی واکنش نشان دهم مثلا نسبت به خبرنگاران نمی توان عکس العمل بد نشان داد چون آنها گسترش دهنده این فوتبال هستند. »

کرانچار همچنین با اشاره به اردوی تیم ملی و تعطیلی لیگ عنوان کرد: «متاسفانه که چنین وقفه ای در لیگ به وجود آمد و ۷ ملی پوش ما نبودند؛ تمرینات خوبی داشتیم و اگر آنها بودند در وضعیت بهتری قرار می گرفتیم؛ امیداورم در تیم ملی روی کیفیت آنها کار کرده باشند و افت نکنند. »

او که به نظر می رسد علاقه زیادی به نشستن روی نیمکت تیم ملی دارد در پاسخ به این پرسش با اشتیاق جواب می دهد: «اگر واقعا مردم ایران بخواهند افتخار می کنم سمربی تیم ملی شوم. البته باید دید در ذهن کسانی که برای تیم ملی تصمیم می گیرند چه می گذرد. دوست دارم اگر به من نیاز داشتند بعد از کی روش سرمربی تیم ملی شوم. »

کرانچار همچنین در مورد کیفیت تیم ملی می گوید: «این کیفیت لیگ است که کیفیت تیم ملی را بالا می برد اما به نظر من زمان زیادی می ماند، و می توان کیفیت تیم ملی را بالا برد. تیم ملی دائما به دنبال کسب نتیجه بوده و حالا با فراق بال می تواند یک مدل مناسب برای خودش ترسیم کند. فوتبال ایران بازیکنان با استعدادی دارد و کی روش هم با تجربه و افتخار است و می توان آبرومند در جام جهانی حاضر شد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات